Káva je nápojem, který si získal oblibu na celém světě. Česká republika se řadí svojí spotřebou tří kilogramů kávy na jednu osobu ke světovému průměru. Můžeme náš každodenní rituál povýšit na zážitek, který nám bude zpříjemňovat chvilky během dne? Odpověď je ano, záleží však na správné přípravě a použití vhodného kávovaru. Symbolem kvalitní kávy a designu je značka NESCAFÉ DOLCE GUSTO, která je k dostání na našem trhu.

V detailech se pozná mistrovské dílo

llVšechny kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO vynikají výstupným tlakem čerpadla 15 barů, který zaručuje přípravu kvalitního espresa už za 15 sekund. Tlak je porovnatelný s profesionálními kávovary.

Současná široká nabídka 32 druhů nejen teplých, ale i studených nápojů (espreso, mléčné nápoje, čokolády, čaje) umožnuje si každý den vychutnat s jinou příchutí. 

Inovativní kávovar NESCAFÉ DOLCE GUSTO  Circolo má automatický systém ovládání, který sám zastaví tok vody přes kapsli připravované kávy. Doporučované množství vody je uvedené na každé kapsli, stejně jako na každé krabičce s kapslemi.

Kávovary značky NESCAFÉ DOLCE GUSTO přinesly jako první na trh systém přípravy studených nápojů. Pro osvěžení nejen v letních dnech stačí na kávovaru navolit přípravu studeného  nápoje a závěrem přidat několik kostek ledu.

Opravdové umění kávy potvrzují i dvě celosvětově prestižní ocenění - iF Design za rok 2010 a ocenění Reddot design award, které kávovar získal v roku 2010, za svůj jedinečný design.

V roce 2010 získal za svůj unikátní design dvě celosvětové prestižní ocenění: iF Design za rok 2010 a ocenění Reddot design award.

Benefity NESCAFÉ DOLCE GUSTO

Kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO mají výstupný tlak čerpadla 15 barů, pomocí čehož si připravíte kvalitní porci kávy s jemnou pěnou.

hhh

NESCAFÉ DOLCE GUSTO: Unikátní systém pro teplé i studené nápoje!

Více informací naleznete na:
www.dolce-gusto.sk, www.dolcegusto-premium.sk
a na internetové stránce Facebook NESCAFÉ Dolce Gusto CZ / SK

ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE / Šperk podle vašeho gusta
Jedinečná soutěž, spojení jedinečných značek.

NESCAFÉ Dolce Gusto připravilo od 3. března do 27. dubna soutěž, ve které je možné vyhrát náramek a přívěsky značkového šperku Trollbeads, včetně garantované slevy 25% na nákup v Trollbeads. Soutěže se můžete zúčastnit po nasbírání min. 7 bodů, které získáte zasíláním kódů z krabiček kapslí NESCAFÉ Dolce Gusto (zakoupené po dobu trvání soutěže) nebo registrací kávovaru této značky. Každou soutěžní hodinu se hraje o 2 náramky.

sperkk

Do soutěže se zasílají kódy z krabiček balení kapslí značky NESCAFÉ Dolce Gusto zakoupené po dobu trvání soutěže nebo z obalu kávovaru této značky.

sddddssss

Podmínky soutěže

Soutěže se může účastnit každá osoba starší 18 let zakoupením balení kapslí v období od 24. února do 27. dubna nebo registrací i již dříve zakoupeného kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto, soutěžící dále postupuje dle pokynů na webové stránce www.vyhrajtegustosperk.cz. K uznání výhry je potřeba doložit účtenky za kapsle či kávovar.

Soutěžící dále postupuje dle pokynů na webové stránce www.vyhrajtegustosperk.cz.

lucka

zpěvačka Lucie Vondráčková představuje značkové šperky Trollbeads

Kromě slevy 25 % na nákup Trollbeads lze vyhrát i základní stylový náramek s unikátními korálky podle svého vlastního výběru. Design výsledného náramku je závislý jen na vkusu jeho nositele.

Podrobnější informace k soutěži www.vyhrajtegustosperk.cz.

 

 

Reklama