Zima už je na vás příliš dlouhá a těšíte se, až dáte sbohem ospalým, zamračeným ránům? Zkuste to dřív, než přijde jaro – s novinkami NESCAFÉ DOLCE GUSTO.

dolcegusto

Probuďte se díky šálku Lungo Intenso

Odstartujte svůj den lahodnou silnou kávou. Pečlivě vybraná směs káv arabica a robusta dodává tomuto dlouhému espresu jeho nezaměnitelné aroma a intenzivní, plnou chuť. Doporučený objem 120ml vody je ideální na ranní kávu.

Kromě kávy umí kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO připravit také řadu jiných, teplých i studených nápojů, které jsou mezi spotřebiteli velice oblíbené. Proto se portfolio rozšiřuje ještě o jednu novinku - Marrakesh Style Tea.

dolce

 Sladká chuť dálek v šálku silného mátového čaje

 Zasněte se s šálkem sladkého mátového čaje. Tento nápoj má své kořeny ve slunném Maroku. Jde o šálek hojně oslazeného, poctivého mátového čaje, který je nedílnou součástí města Marrákeš. V šálku Marrakesh Style Tea se snoubí svěží chuť máty a lahodný cukrový dozvuk. Jeho jemné aroma podtrhuje sílu chuti a dává vyniknout zážitku z každého šálku. Užijte si svou chvilku a přeneste se na slunné pláně díky Marrakesh Style Tea!

dolce

Aby váš dojem z marockého čaje byl kompletní, má pro vás NESCAFÉ DOLCE GUSTO i originální šálky na jeho podávání. Čistý design čirého skla dává vyniknout barvě nápoje. Jeho zaoblené tvary jsou nejen pohodlné na držení, ale také se díky nim postupně uvolňuje příjemné aroma nápoje.

Oba nové nápoje zakoupíte od března 2013 na elektro prodejnách za doporučenou cenu 129 Kč. V obchodních řetězcích a široké distribuci budou dostupné od září 2013.                                                                            

O kávovarech NESCAFÉ DOLCE GUSTO:

Nápojové speciality od NESCAFÉ DOLCE GUSTO si můžete připravit pouze pomocí espreso přístrojů NESCAFÉ DOLCE GUSTO, jejichž výrobcem je společnost Krups. Mezi jejich výhody patří zejména velmi rychlá, čistá a snadná příprava nápojů a tlak čerpadla 15 barů. Patentovaná technologie vzduchotěsných kapslí optimalizuje tlak podle druhu připravovaného nápoje, díky čemuž získáte skvělou kvalitu, ať budete připravovat silné Espresso, Latte Macchiatto s krásně našlehanou pěnou nebo jakýkoliv jiný teplý či studený nápoj z široké nabídky variant. Více na www.dolcegusto-premium.cz nebo www.dolce-gusto.cz.

Reklama