Jestliže také patříte k ženám s dynamickým stylem života, nové NESCAFÉ Classic 2v1 si určitě hned oblíbíte. Rádi si ho vychutnáte každý den (i víckrát), protože lahodný šálek kávy s mlékem Vás nabije potřebnou životní energií a jeho jednoduchá příprava Vám nezabere mnoho (pro Vás tak cenného) času…

 

I. LAHODNĚ JEMNÁ CHUŤ BEZ OHROŽENÍ LINIE

I Vy jste milovnicí kávy s mlékem? Ani si neumíte představit, že byste ji pila jinak? Ano, ano, je to právě ta jemně lahodná chuť, kterou si hlavně ženské pokolení rádo vychutná. Směs kávy NESCAFÉ Classic a mléka je opravdu pečlivě namíchaná odborníky v tom správném poměru. Kromě jiného se i výborně rozpouští.

„Na základě našich výzkumů jsme zjistili, že až 16 % lidí pije kávu pouze s mlékem. Proto jsme se našim spotřebitelům snažili vyjít vstříc a po kávě NESCAFÉ Classic 3v1 (směs s cukrem) jsme na trh uvedli kávu NESCAFÉ Classic 2v1, která konzumentům přináší širší možnosti pro přípravu dle vlastní chuti,“ říká Hana Chybová, brand manager značky NESCAFÉ.

A jako žena se vůbec nemusíte bát o svou linii! NESCAFÉ Classic 2v1 si totiž můžete vychutnat přesně tak, jak chcete. Bez cukru, s umělým sladidlem, s troškou cukru… Nebo s pořádnou dávkou cukru, protože Vy si to můžete dovolit a nějaké diety Vám nic neříkají.

II. PORCE „TAK AKORÁT“ V PRAKTICKÉM BALENÍ PRO KAŽDOU CHVÍLI

Ranní životabudič, dopolední povzbuzení, tečka za dobrým obědem… Jako aktivní žena nemáte moc času, a tak Vás potěší, že v praktickém minibalení kávy NESCAFÉ Classic 2v1 najdete akorátní pětigramovou porci směsi kávy a mléka pro snadnou a rychlou přípravu.

Soutěžit můžete ZDE .

Reklama