Nesázím, je mi líto peněz, o které bych přišla. Ale soutěže, kde nevkládám peníze, mne baví.

 

Osud chtěl, abych vyhrála lístky na natáčení SuperStar.
Poprvé to bylo vloni na natáčení první řady. Nejsem žádný teeaneger, ale mám dvě děti, které do toho věku dospívají. Takže vloni jsme se natáčení zúčastnily s dcerou.

 

Je to něco úplně jiného než v televizi. Přes křik fanoušků není slyšet, jak soutěžící zpívají, ale nadšení strhne skoro každého. O přestávce se „lovily podpisy“. Tehdy měla největší výdrž Šárka Vaňková, která měla pro fanoušky připravené i fotky a celou přestávku rozdávala podpisy.

 

Lehce se sehnaly podpisy těch, kteří již vypadli a byli mezi diváky. Ovšem k Sámerovi se přes ochranku nedalo dostat.

 

Letos jsme měli štěstí hned dvakrát.

Vyhráli jsme lístky na natáčení prvního finálového večera a pak na Superkoncert. Natáčení finálového večera bylo bezvadné. Měli jsme skvělá místa, atmosféra byla senzační a vystupovalo všech 12 finalistů, takže to bylo velmi zajímavé.

 

O přestávce děti lovily podpisy a tady mne překvapil Michael Foret, který byl ke všem velmi milý a vydržel se fanynkám věnovat velmi dlouho. Hitem On my head rozbouřil hlediště a vůbec se nedivím, že ten večer získal druhý největší počet hlasů.

A Superkoncert? Danajský dar – vyhrát lístky na stání před pódiem, ale kdybych byla mladší, určitě bych to tam pořádně rozjela.

 

Třetí řada prý nebude, takže si odpočinu od věty „Mami, vyhraj lístky na SuperStar!“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                  

 

Reklama