Jakoby říkal kocourek Mrňousek čtenářky s nickem Lenuška. Podívejete se na jeho fotku a přečtěte si, jak se o své milované kočičky starají v rodině čtenářky Lenušky

Doma chováme kočičky, máme jich více, jsou oblíbené pouze u nás, ale sousedům se nelíbí nic. Nemají rádi nikoho ani zvířata. Dokonce nám po jednom střelili, tak aby ochrnulo, ale tomu jsme zažehnali a už je mu lépe.

Pečujeme o ně, jak nejlépe to jde a považujeme je za členy rodiny. O jejich kožich se staráme, že je vyčesáváme hřebenem, dávají se granule pro kvalitu života kočičky a různé pamlsky, máme sprej na klíšťata a blechy, čistíme jim oči a pokud kočička nemůže se o sebe postarat, tak jsme ji museli i umýt a vyfénovat. Spí ve velké krabici ve které mají oblečení na zahřátí pelíšku, ve kterém se jím všem moc líbí, tak jako kocourkovi se nejlépe líbí židle.

mrńousek

Náš kocourek Mrňousek- nerušit opaluju se.

Lenuška

Ta fotka hovoří za vše. je vidět, že se vašim kočkám a samozřejmě kocourům daří dobře

Jaká zvířata máte doma vy, milé ženy-in? Jak náročná je péče o ně? Podělte se s námi o své zkušenosti. Prozraďte, co děláte pro to, aby se vaše zvířata cítila dobře. Kolik času a peněz péče o domácí mazlíčky stojí?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama