5ef35d9d02801IMG-5845.jpg

S dnešní módou se to má tak, že trendy působí jako by bylo všechno možné. Na fotografiích vidíme modelky oblečené v péřových bundách a pod ně jim stylisté obléknou saténové negližé. Často slýcháváme, že podle rad světových módních ikon zřejmě stačí, když na sebe navrstvíme různé druhy zdánlivě neslučitelných kousků. Je však nutné uvědomit si, že převážná většina stylingů módních přehlídek a stejně tak photoshootingů na stranách světových magazínů, slouží jen jako umělecká složka této parády. Pokud máte estetické cítění budete obdivovat nápaditost, detaily a jako inspiraci pro váš šatník si odnesete jen konkrétní kousky. Zkrátka budete na styling nazírat jako na obraz. Do něčeho takového jsme se pouštět nechtěly. Místo toho vám ukážeme reálné outfity „ready to go“, u kterých si nemusíte nic odmyslet.

Italská klasika

Krásné šaty z toho nejjemnějšího hedvábí jsou z dílny české návrhářky Lucie Komarkové a můžete je koupit v pražském studiu Kvartýr. Béžové tenisky z poslední kolekce Converse jsou z přírodního materiálu, ale mají také barvy, které jsou teď trendy! Odstíny hnědé a béžové jsou barvami budoucnosti. Tenisky jsou navíc velmi pohodlné a díky prodyšné látce se nemusíte bát nosit je i v létě. Kožená kabelka Pinko, jež koupíte v obchodě My Style Milano v outletu POP u Ruzyňského letiště, povýšila cudný outfit na italskou klasiku. Náušnice z H&M jsou třešničkou na dortu. Nebo sladkým hroznem?

5ef35de7b1d2eIMG-5853.jpgIMG-5899.jpg

Nestárnoucí puntíky

Musíte se mířit s tím, že nohy nebudou působit tak dlouhé, jako v sandálkách na podpatku. To však neznamená, že by tenisky ubíraly na kráse. Šaty by ale měly být buď mini nebo naopak maxi. Puntíkované šaty z kolekce H&M jsou nadčasovou klasikou, stejně jako legendární tenisky Converse i elegantní kožená kabelka z dílny Lucie Kratěnové. Ta je vyrobena z té nejkvalitnější kůže a její patina bude vypovídat o běžícím čase a vyprávět vaše příběhy.

5ef35ea806336Untitled-collage-3-.jpg

Marie Antoinetta

Film Marie Antoinetta od Sofie Coppoly je spojením dávné doby a té moderní. Kromě soundtracku se současnost projevuje třeba v záběru, kde jsou nadčasové tenisky Converse. Snímek se stal inspirací při stylingu posledního outfitu. Dlouhé růžové šaty a perlová kabelka, obojí H&M, jsou tak romantické, že si zaslouží něčím rozbít. Tím aspektem jsou v tomto podání právě kotníčkové tenisky Converse.Untitled-collage-4-.jpg5ef35fb16d306IMG-5826.jpg

Čtěte také:

Reklama