Můj manžel byl neustále mimo domov a já večery trávila tím, že jsem v televizi sledovala romantické filmy do doby než jsem si to zakázala, protože ty mé večery končily tím, že jsem fňukala nad tím, že všichni jsou krásný a šťastný jenom já jsem hnusná a nešťastná.
 
Jasně že vím, že je to blbost a že to máš takový jaký si to uděláš a já se rozhodla, že připravím pekelně dobrou večeři a naplánovala jsem pro mne a mého manžela romantický večer. Po místnosti jsem rozmístila kvantum svíček, ze skříně jsem vytáhla naškrobený kýčovitý dečky od tetičky z Olomouce a od sousedky jsem si půjčila výběr těch nejlepších ploužáků na CD. Nezapomněla jsem ani na víno, aby jsme měli co popíjet až si budeme s manželem láskyplně povídat o tom co nového nám přinesl den.
 
Manžel konečně přijel z práce, láskyplně snědl večeři, se skleničkou vína se usadil na sedačku a skutečně se snažil se mnou diskutovat než prohlásil : " Ježiši to je nuda, nepůjdeme si raději vrznout ? "   Tak jsme šli.
 
Aspiková
 

Je nám líto vás všech, ketré máte doma podobné případy, i když jak říkají některé kolegyně někdy je lepší pořádně si .... než kýbl řečí...
 
Aspikové posíláme jako útěchu malý romantický dáreček a vy ostatní si ho můžete zasloužit tím, že nám napíšete svůj zamilovaný příběh. A pošlete ho sem!
Reklama