Letní plachta chrání bazén před nečistotami a zabraňuje tepelným ztrátám během noci, koupací možnosti ale neprodlouží tak jako zastřešení, které je nabízeno v široké škále možností. Každý zákazník si tak může vybrat materiál, barvu, výšku či umístění dveří, které odpovídá jeho požadavkům a finančním možnostem. Hlavním trendem současnosti je jednoznačně volba toho nejnižšího zastřešení. Je uzpůsobeno tak, aby vám nijak nebránilo ve výhledu na vaši zahradu, ale stále nabízelo velký vnitřní prostor pro vodní radovánky. Když jej zkombinujete s jednokolejnicovým systémem, získáte navíc ještě větší prostor i kolem bazénu.

Nenarušený estetický vzhled zahrady a bazén s teplou a čistou vodou bez ohledu na rozmary počasí jsou hlavní předností zastřešení Casablanca Infinity. Mimo jeho futuristického designu oceníte hlavně jeho technologickou inovaci z hlediska ochrany a bezpečnosti bazénu.

dallas-a-clear-005-1564563656.jpg

Naproti tomu propojení elegantních oblouků se střízlivými rovinami dává zastřešení Dallas punc špičkového modelu, ve kterém najde zalíbení snad každý. Jeho zaoblené hrany přecházející ve velkou plochu ve střední části, čímž vzniká velký vnitřní prostor, ve kterém si budete moci užívat vodních radovánek i v dešti.

Nejefektivnějším způsobem, jak ohřát vodu v bazénu je použití tepelného čerpadla s invertorovým motorem. To během své činnosti získává teplo z okolního vzduchu a předává ho do vody ve vašem bazénu. Současně je chlad z vody odváděn do okolí.

f19b4076-1564563468.jpg

Výkon tepelného čerpadla lze regulovat dle momentální potřeby a šetřit tak své finance. Oproti klasickému tepelnému čerpadlu lze s invertorovým tepelným čerpadlem libovolně nastavit rychlost vyhřátí bazénu:

  • Program ECO efektivně vyhřívá vodu při nižším výkonu a s nízkou spotřebou energie
  • Program STANDARD vyhřeje bazén rychleji s odpovídající spotřebou
  • Progtam BOOST nabízí nejrychlejší výkon vyhřátí bazénu s vyšší spotřebou

Více na BAZENY.CZ

header-logo-new.png

Reklama