Jednoduché tvary, maximální funkčnost, dlouhá životnost, spolehlivost a vysoká estetická úroveň. To jsou všechno klady, které povyšují nerezové doplňky na vítané pomocníky, ale i ozdobu každé domácnosti.

nerez

S tím bychom určitě všichni souhlasili, zvláště když se podíváme na atraktivní fotografie krásných moderních interiérů. Nerezové doplňky, ale i nábytek a spotřebiče jistě patří k těm kouskům, které každý byt pozvednou, zušlechtí a dodají mu lehce futuristický ráz. Nerez se hodí hlavně do moderních a minimalisticky zařízených interiérů.

nerez

Jeho ušlechtile hladký povrch báječně vynikne vedle matných a strukturálních materiálů, jako je dřevo, kámen, nebo drsný beton. Matně leštěná nerezová ocel se výborně kombinuje se sklem, keramikou a porcelánem.

nerez

Nerez je materiál ušlechtilý, moderní, takřka bezchybný... ale nesmíte se ho moc dotýkat. Kdo si někdy pořídil nerezový spotřebič, jistě ví, jak je náročný na údržbu. Pokud chcete mít domácnost z nerezu doslova tip pop, připravte se na to, že se stanete jejím otrokem. Každý otisk, šmouha nebo dokonce škrábanec je neodpustitelnou skvrnou na její dokonalosti.

nerez

Nebo se mýlím?

nerez

Jaké máte zkušenosti s nerezovými výrobky v domácnosti?  

Foto: Blomus

Čtěte také:

Reklama