Také nemáte rádi vrtačku? A to nemyslím tu zubařskou, ale tu klasickou, na vrtání do zdi či do dřeva. Já k ní mám určitý respekt, možná je to tím, že nadělá tolik hluku a nepořádku. Vždycky jsem se práci s vrtačkou spíše vyhýbala a raději jsem sáhodlouze přesvědčovala manžela, že toto je přece mužská práce. V mnoha případech ovšem není vrtání nutné. Pomocí montážních lepidel Pattex můžete přilepit celou řadu věcí. Vrtačku už neřeším, teď lepím a jde mi to snadno, bez hluku a prachu.

Pattex Power Fix sePattex Power Fix seTaké potřebujete přilepit podlahovou lištu, světlo, věšák nebo poličku? Pomůže vám Pattex Power Fix - montážní lepidlo s vlastní spouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout spoušť a pohodlně nanášet lepidlo. Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne téměř každý.

Montážní lepidla jsou spolehlivá, lze je využít pro lepení téměř jakéhokoliv materiálu a jsou Pattex Power Fix sevhodná i k lepení těžkých předmětů. Lepidlem Pattex Power Fix se samospouští můžete lepit doma, na chatě či na chalupě. Toto lepidlo bez problémů lepí různé materiály, jako je dřevo, keramika, kov, lepenka, překližka nebo polystyren (alespoň jeden z lepených povrchů musí být savý). Navíc se vyznačuje okamžitou přilnavostí, to znamená, že lepený předmět okamžitě drží na svém místě a nemusíte jej nijak fixovat. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na stěny či strop.

Pattex Power Fix seZnačka Pattex dodává na trh velké množství montážních lepidel, ze široké škály si můžete vybrat i variantu pro lepení venku ve vlhkém či dokonce vysloveně mokrém prostředí. Jedná se o Pattex Total Fix Vodovzdorný PL70. Pomůže vám spolehlivě slepit okap, přilepit kryt na venkovní sloupek plotu, nebo upevnit jmenovku na branku. Je určen k lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou počáteční pevností. Vytváří trvale flexibilní a odolný spoj s materiály jako je cihla, beton, keramika, kámen, dřevo, kov, sklo, plasty atd.

Více informací naleznete na www.pattex.cz

Reklama