Pro někoho, kdo zrovna nemiluje vaření a čas strávený u sporáku raději věnuje jiným aktivitám, je to doslova dar z nebes. Nejde jen o rychlou přípravu, kdy během tří minut máte plnohodnotné jídlo, ale také možnost mít snadno a rychle přehled o dodaných živinách a počtu kalorií v jedné porci. Kdo si to hlídá pomocí nějaké aplikace v mobilu, stačí jen načíst čárový kód výrobku do denního příjmu a je hotovo.

Mým osobním favoritem je Krémová tomatová polévka s italským sýrem. Ano, je tam trochu více tuku, ale ten je, jak známo, je nositelem chuti. A pokud si ji dáte jako hlavní jídlo, nemusíte se ho vůbec obávat.

Výtečné jsou také polévky podobné konzistence – a to Krémová polévka ze zeleného chřestu a Krémová polévka z dýně a mrkviček.
Toskánská polévka s výběrem luštěnin a obilovin zase umožňuje dostat do těla jinak na úpravu celkem náročné, ale zdraví velmi prospěšné luštěniny, kterých jíme všichni méně, než bychom měli. Žádné neoblíbené namáčení předem! Žádné dlouhé vaření a složité ochucování. Opět hotovo během tří minut.

Tak ať vám chutná stejně jako mně!

Marcela M.

Více na ALBERT.CZ/FRESHBISTRO

Reklama