Ahojky,

tak mi to nedalo a popřemýšlela jsem, čím se od ostatních odlišuju. Nic mě nenapadlo - asi zapadám do průměru... a pak jsem si vzpomněla na ten horor :-), jak jsem si nedávno kupovala kalhoty...

Mám totiž jednu vlastnost, která mě odlišuje od valné většiny žen. Když tak pročítám komentáře pod články, tak si troufám říct, že snad od všech návštěvnic Žena-in. Strašně nerada totiž nakupuju.

Tedy v knihkupectví dokážu vydržet hodiny, ale když si mám koupit něco na sebe, tak to jsou pro mě muka.
To i můj manžel dokáže vydržet v obchodě s oblečením déle než já. A pak, když si stěžuju, že nemám co na sebe, tak mi nadává, že přijdu do obchodu, udělám šup šup, tady nic nemaj a zase běžím ven... Já vím, že si za to můžu sama, ale když mě to fakt otravuje.

Když už si opravdu chci něco koupit, tak se mnou někdo musí jít - třeba mamča nebo kamarádka, které mi poradí, a hlavně mě donutí si ty věci vyzkoušet a třeba se i patnáckrát svlíknout a oblíknout (fuj, jde mi z toho mráz po zádech). Nejhorší je to s kalhotama. Mám totiž trochu větší zadek a úzký pas, a to se kalhoty opravdu špatně shání...

Taky se říká, že šperkem ženu neurazíš. No, tak já kdybych dostala k nějaké příležitosti prsten (nepočítám snubní) nebo náušnice nebo řetízek nebo tak něco, tak bych se sice neurazila, ale nadšená teda rozhodně nebudu... A kdepak na mě s kabelkou :-) (auto), botičkama, šminkama a podobnýma serepetičkama... nenene :-)

Tak si říkám, že je štěstí, že se mi narodil syn, a ne dcera, chudák holka by chtěla sponečky a culíčky a šatičky... já radši půjdu na ten fotbal nebo hokej :-) Ale kdo ví, co mě ještě čeká...

Sepy


Sepy,
také nerada nakupuji - ale většinou jen oblečení, nesnáším totiž zkoušecí kabinky... vždy je v nich málo místa, málo věšáčků na odložení oblečení a především nemilosrdné zrcadlo, ve kterém vidím tělo, které snad ani není moje :-))).

A jaké jste vy ostatní? Odlišujete se čímkoli od "normálu"? Říká vám okolí, jaká byste měla být? Nebo už respektuje Vaše názory?
Nechcete mít nikdy děti?
Nechcete se nikdy vdát?
Nechcete se vzdát "svého" workoholismu?
Napište, jaké problémy jsou s tím spojené a které téměř každý den řešíte: redakce@zena-in.cz   

Druhou soutěžní otázku najdete v dnešním článku, ve kterém se rozebírá židovská kuchyně.
Informace o soutěži ZDE.
Reklama