Nepusťte si tuky k tělu! Pokud máte nadváhu, tak víte, že kromě vaší krásy trpí i celý organismus. Nadměrná hmotnost zvyšuje riziko celé řady onemocnění. Co ale s tím, když ta nejméně zdravá jídla nám nejvíce chutnají? Běžně se uvádí, že denní maximální příjem tuků by neměl přesáhnout 80 gramů. Stejně tak je ale pravda, že toto množství se příliš nedodržuje, a to se nechtěně projevuje i na našem vzhledu v nejméně žádoucích partiích.

 

Nextrin L112 zamezuje ukládání tuků přijatých ze stravy až o 40 %. Jeho účinnost prokázaly klinické studie, je zaručeně bez „jo-jo efektu“ a nezasahuje do metabolismu.

 

Pravidla soutěže

V každém denním vydání v rozmezí od 22. 1. do 10. 2. 2008 naleznete na Žena-in pět ikon s názvem Soutěž - nepusťte si tuky k tělu. Vaším úkolem bude na tyto obrázky kliknout, a tím virtuálně snížit příjem tuků z daného jídla. Zúčastnit se může každý registrovaný čtenář našeho magazínu. Celkem se symbolů objeví padesát a vy musíte kliknout alespoň na dvacet pět z nich.

Součástí soutěže je jedna soutěžní otázka, která se zobrazí soutěžícím v okamžiku dosažení minimálně 25 symbolů. Otázka bude aktivní do 10. 2. 2007, kdy je zároveň soutěž ukončena.

Nápovědu na otázku najdete na www.nextrin.cz

Každý soutěžící si může kdykoli zkontrolovat počet sebraných symbolů a své průběžné umístění na speciální soutěžní podstránce. POZOR! Soutěžící se stejným počtem sebraných symbolů se řadí podle abecedy.

O co hrajeme?

1.–3. cena: Digitální osobní váha s tukoměrem

4.–13. cena: Balíčky s produkty Nextrin L112  (balení 50 kapslí)

No a nám nezbývá než popřát hodně štěstí ve hře!!!

Do soutěže se zapojte ZDE!!!

Reklama