Hezký den!

Školu jsem celou školní docházku nenáviděla! Jenom na 1. stupni jsem soudružku učitelku milovala a nosila s chutí kytičky! Moje maminka pracovala v květinářství, tak jsem vždy měla nejkrásnější kytku!

V 1.třídě na konci roku mi kytka z papíru vypadla a já donesla jenom papír. To jsem tajně obrečela! Mamince jsem to ani neřekla. Moc by jí to mrzelo.

Na druhém stupni, se mi ty kytky už tak dobře nedávaly. Dokonce jsem ji jednou někomu darovala. Na druhém stupni, mě totiž škola vůbec nebavila.

V osmé třídě jsme dostali ředitelskou důtku. Nechtěli jsme pustit učitelku do třídy, netušili jsme, že to je ona. Mysleli jsme, že se přetahujeme s Delinčákem. To byl pro nás šok!

Moje sestra je učitelka, učila tehdy na stejné škole. Ta to věděla ještě ten den! Doma mě málem zabila! Trvala na tom, že půjdu na jinou školu.

Na střední zdravotnické škole jsem měla taky malou důtku. Skončila hodina péče o nemocné a já si začala zpívat. A to jsem prý neměla, neboť pan doktor tam ještě byl. Jak bych já mohla za to, že je tak pomalý. Do žákovské mi tehdy napsal Ivana. ........zlobí! Doma se té poznámce s chutí zasmáli. Vodfon

Jéje, já myslím, že Ivanka byla moc hodná holka. Simona

Jaké školní průšvihy potkaly vás, milé čtenářky? A co vaše dítka? Nedělají vám ze života triller?? Svěřte se nám na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama