Přichází jaro a s ním už tradičně největší a nejlepší veletrh v Čechách zaměřený na duchovní rozvoj, tajemno, esoteriku a alternativní životní styl. Jistě už tušíte, že se jedná o Veletrh Esoterika 2011 a jako každým rokem proběhne i letos na Výstavišti Praha v Holešovicích ale pozor, termín se už kvapem blíží ( 8. - 10. dubna 2011 ).

Věštírna Květy Fialové bude samozřejmě u toho! A s ní všichni, které máte rádi, a kteří Vám pomáhají s Vašimi starostmi - věštkyně Regina, šaman Pavel, kartářka Hanka, astroložka Noor, čarodějka Wargana, numerolog Radek, Marta, Zuzana, Janka, David a další ... Se všemi z Věštírny se můžete osobně setkat a požádat je o výklad karet nebo o jiný druh věštění. A to za neuvěřitelnou festivalovou cenu - pouhých 300 Kč. Přijďte a na vlastní oči se přesvědčte, jak jsou jejich věštby přesné, a jak opravdu citlivě a profesionálně umí rozmotat klubko Vašich starostí.

V rámci Veletrhu také pořádáme samostatný Festival věštění Květy Fialové, který představí nejen naše věštce, ale i naše milé hosty - ty nejlepší z oboru věštění. A tak se můžete těšit na řadu zajímavých přednášek a seminářů. V pátek se představí Janka Beláková, která Vám poví o léčivé moci barev, potom se s Dominikou Špačkovou můžete zabývat tím, kde čerpají sílu ženy, dále vystoupí skvělá numeroložka Gita Gabrielli a předseda Astrologické společnosti ČR Ing. Zdeněk Bohuslav, CSc. Sobotu zahájí vědma Zuzana Mejšnerová, která Vás naučí automatickou kresbu. O zbývající program soboty i neděle se postará astroložka a kartářka Šárka Noor Volná, Renáta Marie, mimořádná odbornice na Tarot a Martina Blažena Boháčová, která Vám mimo jiné představí i svou novou knihu. Chybět na pódiu nebudou ani šamanské semináře a bubny Pavla a Markéty Švarcových. Na Festivalu věštění Květy Fialové se ale také samozřejmě setkáte i s ostatními členy naší Věštírny. Pořad bude uvádět Jitka Asterová a doufáme i v účast naší milé patronky Květy Fialové.

Udělejte si o víkendu 8. -10. dubna čas a přijďte na Esoteriku. My věštkyně a věštci z Věštírny Květy Fialové budeme moc rádi, protože i když je možné věštit přes internet, přesto není nad to, pohlédnout do očí těm, které známe jen prostřednictvím jejich niků a dat narození. Těšíme se na Vás!

Věštírna Květy Fialové
www.vykladzive.cz

vestirna

Reklama