Víkend patří kosmetice! Vyražte na veletrh World of Beauty & Spa, kde vám budou představeny současné trendy v kosmetice a vzážistice, kadeřnické show, módní přehlídky a mnoho dalšího. My budeme v pátek mapovat svět Beauty v rubrice novinky, ale prozradíme jen něco málo. A na co přesně se můžete na veletrhu těšit?

krasa

 – 400 firem na výstavních stáncích nabízejících špičkové pěstící produkty právě pro Vás – na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes, třeba podle trendů italských kadeřníků.

 – nabízené výrobky, jež jsou určené do kosmetických a masážních salonů, wellness, spa, nehtových a pedikérských pracovišť, ale i pro prodej v kadeřnictvích, lékárnách, parfumeriích i obchodech a obchůdcích s přírodními produkty, aromaterapií a přípravky pro zdravý životní styl. Vy jako návštěvník můžete být jedním z prvních, kdo bude mít možnost výrobek vyzkoušet popř. zakoupit.

 – trendy v líčení, účesech i módě ztvárněné rukama nejlepších vizážitů, stylistů a kadeřníků. Trendy představí a náležitě doplní komentářem úžasný Pavel Bauer, atraktivní Štěpánka Podroužková, nevšední účesové kreace vzniknou pod rukama Honzy Hlaváčka a jeho týmu, Dády Kusé, Honzy Špilara, Romany Topinkové a dalších. Inspirací budou „nevěsty budoucnosti”, „extravagance přehlídkového mola”, „season make-up”, „glam-rock”, originální zapletený účes z dlouhých vlasů či třeba módní přehlídka „Rock Fashion Harley Davidson”.

 – sobotní fashion show 12. 3. 2016 v 11:30 – jedinečná událost! Uvidíte modelku Taťánu Makarenko, Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou, Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou, Českou Miss 2007 Lucii Hadašovou s dcerou Deniskou, Českou Miss Earth 2015 Karolinu Mališovou, Terezu Budkovou, Supermiss ČR 2015 Hanu Vágnerovou, Miss Face 2015 Barboru Hamplovou, Vicemiss Face 2015 Natálii Myslíkovou a modelku Nikol Bechyňovou. Stejně tak dokonalé postavy soutěžících v naturálním fitness a celou řadu kosmetických a kadeřnických vrcholových soutěží.

rockglam

 – setkání se známými osobnostmi, z nichž jistě zaujme třeba Zuzana Norisová v programu firmy GERnétic, moderátorka Kristina Kloubková a Marie Rottrová pro Alessandro či Eva Decastelo a Lenka Vlasáková pro Yasmina.cz, Iveta Lutovská-Vítová pro SpaRitual.

world

Otevřeno pátek 11. 3. a sobota 12. 3. 2016 od 10:00 do 18:00 hod.

Vstupné 130,- Kč /den na místě u pokladny. Studenti odborných škol s doprovodem a vybrané slevové kupony – sleva 50% = 65,- Kč.

Předprodej za 110,- Kč /den a zlevněná vstupenka za 90,- Kč /den po registraci na Facebooku nebo na www.BeautyExpo.cz/vstupenka Předprodej končí dnes, 9. 3. 2016 v 23:59 a platba je možná pouze bankovním převodem na účet, nebo jako QR platba. Děti do 14ti let a držitelé ZTP zdarma.

Reklama