Když se nad tím zamyslíte, ženy jsou neskutečně silné. O tolik silnější, než muži. Už od dospívání zažívají jednu bolest za druhou, které však všechny mají svůj smysl. První měsíčky je připravují na plodné období, skrze těhotenství a porod pak pocítí tu nepopsatelnou krásu ze zrození živé bytosti… Další metou je menopauza, která se do těla sice nezabodává tisíci jehličkami, ale přináší s sebou celou řadu nepříjemných příznaků počínaje nesoustředěností a psychickou nepohodou, přes zhoršení spánku, návaly horka a pocení až po bolesti hlavy či ztrátu chuti na sex. Smířit se s tím by ale po tom všem, čím si žena za život prošla, nebylo fér. Díky bohu, že nemusí.

Svět se mění

Odborníci odhadují, že v následujících 2 – 10 letech se počet klimakterických žen v ČR zvýší až o 20 %. Navíc ženy procházející menopauzou už také nejsou ve stejné situaci, jako jejich maminky či babičky. Jsou  na vrcholu své kariéry, doma na ně čekají děti, se svými muži otevřeně mluví o svých problémech a rády si vyrazí ven. Všechno to stihnout, když se naplno projeví problémy spojené s klimakteriem, a zachovat si psychickou pohodu zkrátka a prostě nejde.

5d4bf02a61bd5obrazek.png

Jak vyzrát na negativní dopady menopauzy

Každá žena je originál a to, co trápí jednu nemusí nutně sužovat druhou. Nejčastěji se však projevují návaly horka, nadměrné pocení, poruchy spánku a s tím spojená podrážděnost, někdy až výbušnost. Pokud byste pátrali, který viník za tím vším stojí, velmi rychle narazíte na hormony. S přibývajícími roky se totiž v těle mění, vzniká nerovnováha, která se dříve či později projeví i navenek. Jednou z možností, jak bojovat proti dopadům menopauzy je hormony tělu uměle dodat. Jenže příroda má své důvody, proč zapříčiňuje jejich nerovnováhu, není tedy lepší jí naslouchat a řídit se jejími pravidly? Možná se tak vyhnete zbytečnými komplikacím, které by s hormonální léčbou mohly nastat.

5d4bf060d9e62obrazek.pngVsaďte na přírodu

Naštěstí existuje přírodní cesta bez hormonů, která funguje stejně účinně a bez vedlejších příznaků. Doplněk stravy Merilin je založený na přírodní bázi a obsahuje složky, které na základě rozsáhlé multicentrické klinické studie prokazují redukci příznaků klimaktéria až u 90% žen po 6 měsících užívání. Unikátní kombinace extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované zmírňuje poruchy spánku a problémy s koncentrací, zlepšuje psychický stav, redukuje návaly horka a působí proti nadměrnému pocení, vápník a vitamin D3 zase zpevňují kosti. Bouři nepříjemných příznaků menopauzy tak můžete ustát v klidu a pohodě, aniž byste procházela nevysvětlitelnými výkyvy nálad a úzkostí. Doplněk stravy je bezpečný a vhodný pro dlouhodobé užívání, navíc je bez hormonů a nezpůsobuje váhový přírůstek.

GS Merilin

  • 3měsíční kúra (90 tablet)
  • Orientační cena: 526 Kč
  • Dávkování: 1x denně jedna tableta
  • Účinné látky: Ploštičník hroznatý, třezalka tečkovaná, vápník, vitamin D3
  • Efekt lze očekávat nejdříve po 4 – 6 týdnech užívání

Více informací se dozvíte zde.

5d4bf005b586aobrazek.png

Zapojte se do testování o GS Merilin Harmony. Vybereme 10 z vás! Soutěž naleznete zde.

Reklama