Kdo z nás by to neznal. Ucpaný nos, nemožnost se pořádně nadechnout, potíže s usínáním. Taková rýma je sice celkem banální záležitost, ale život dokáže znepříjemnit opravdu pořádně.

A právě nastává roční období, kdy se pro mnohé z nás právě rýma a nachlazení stávají nerozlučnými a častými společníky. Většina z nás se snaží tomuto onemocnění předcházet dostatečným přísunem vitaminů a dělá velmi dobře.

Pokud ale chcete rýmě a nachlazení předejít s téměř stoprocentní jistotou, vyzkoušejte osvědčený produkt od firmy Pharma Nord.

O co jde?

Jedná se o přípravek  Bioaktivní Influ–Zinek. Je určený k preventivnímu užívání  - z více než 90% vás uchrání před rýmou a kašlem.

Bioaktivní Influ–Zinek jsou pastilky s obsahem bioaktivního zinku a přírodního vitaminu C. Při volném rozpuštění v ústech výrazně zvyšují imunitu nosohltanu tím, že zinek dezaktivuje bílkoviny virů, které napadají sliznici.

Při klinických studiích se pastilkami se zinkem a vitaminem C např. zamezilo onemocnění zánětem nosohltanu, přestože testovaným byl aplikován virus přímo do nosu. V kontrolní skupině, která dostávala pouze placebo, však onemocněli zánětem nosohltanu všichni. V průběhu jiné studie bylo na polovinu zkráceno trvání rýmy a kašle u již vzniklých onemocnění.

Nenechte si život znepříjemňovat obtížným nachlazením, úporným kašlem a protivnou rýmou. Vyzkoušejte pastilky Bioaktivní Influ–Zinek a uvidíte, že se budete cítit mnohem lépe.

Více naleznete na www.prevencezdravi.cz