Těšíte se na hory? Jak si krásně zalyžujete, užijete si sníh, odreagujete se od běžných pracovních dní? Chcete ochutnat místní speciality, dojít si na večeři...

Pokud ano, pak nezapomínejte i na nepříjemné situace, které Vás na dovolené mohou potkat. Vždy mějte na paměti, že Vás může postihnout i nenadálá střevní příhoda v podobě průjmu. Střevní obtíže jsou často doprovázeny nadýmáním, křečemi a bolestmi břicha. Hlavně Vás minimálně na den vyřadí ze zimních radovánek.

Imodium® = rychlá a účinná léčba průjmu už po 1. dávce

Jaké je možné řešení této nežádoucí situace? Spolehněte se na Imodium®, lék proti průjmu, který již po první dávce účinně působí proti průjmu.

Imodium® Plus = rychlá a účinná léčba průjmu jakéhokoliv původu už po 1. dávce

imodiumImodium® Plus léčí průjem jakéhokoliv původu, např. způsobený viry, bakteriemi, při střevní chřipce, dietní chybou, stresový průjem. Rychle navrátí Vašemu tělu harmonii. Imodium® Plus přináší navíc úlevu od plynatosti, křečí a nadýmání.
Léčivé přípravky Imodium® i Imodium® Plus jsou dostupné bez lékařského předpisu. Aby Vám co nejvíce prospěly, užívejte je pečlivě podle návodu. Pokud by problémy neustávaly do dvou dnů, vyhledejte neprodleně lékaře.
Imodium® je k dostání ve dvou variantách - Imodium®, tvrdé tobolky a Imodium® Plus, žvýkací tablety.
Imodium® Plus tlumí navíc i nepříjemné doprovodné příznaky, jako jsou nadýmání, plynatost a křeče.
Imodium® je vhodný lék na cesty, proto si jej nezapomeňte přibalit mezi osobní věci. Jedna dávka a průjem je zastaven! Co víc si přát na své dovolené?

Více informací naleznete na:http://www.lekarna.cz/imodium-plus-8-zvykaci-tablety-175555/.

Reklama na lék. Imodium®, tvrdé tobolky, obsahuje loperamid hydrochlorid. Imodium® PLUS, žvýkací tablety. Perorální podání. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci. McNeil Products Ltd.

Místní zástupce: Johnson & Johnson, s.r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, tel.: 227 012 111

EM_201012024

 

Reklama