Nepřemožitelné zlo

S firmou EUROPE production jsme si pro vás připravili další soutěž o DVD, tentokrát o hororový snímek Nepřemožitelné zlo, ve kterém excelovala Calista Flockhartová, představitelka populární Ally McBealové.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí, když správně odpovíte na jednu lehkou otázku, a máte šanci vyhrát jedno z deseti DVD s tímto filmem! Soutěž ukončíme v pondělí 7. září 2009 v 9.00 dopoledne.

O filmu Nepřemožitelné zlo

Nepřemožitelné zloStarobylá nemocnice Mercy Falls se má rušit. Skoro vše je již přestěhováno, kromě poslední skupinky dětí. Najednou však onemocní jedna z nočních sester, a tak je povolána náhradní sestřička Amy (Calista Flockhartová), aby pomohla s postupným přestěhováním pacientů. Během pobytu se Amy skamarádí s malou holčičkou Maggie, ta jí posléze vypráví o tom, že v horním uzavřeném patře žije mechanická holčička jménem Šarlota, která s nimi komunikuje na dálku pomocí dětských kostek, a podle všeho je velmi zlá. Amy jí zpočátku nevěří, ale po tragické smrti jednoho z pracovníků začíná tušit, že není něco v pořádku. Jednoho dne se vydá do zastavěného a desítky let nepoužívaného druhého patra. Tam se poprvé setkává s děsivým přízrakem, kterého se děti tak bojí. Zdá se, že tato bytost je zodpovědná za všechny záhadné zlomeniny, které se u dětí zničehonic vytvořily, a také za dětská úmrtí, která se tam dějí už několik let. Po další záhadné smrti je jasné, že si Šarlota nepřeje, aby se kdokoliv odstěhoval, a je ochotna si prosadit svoji i za cenu životů malých bezbranných pacientů. Amy nezbývá než přesvědčit o hrozícím nebezpečí vedoucí sestru (Gemma Jonesová), skeptického Doktora Marcuse (Richard Roxburhg) a starostlivou sestřičku Helenu (Elena Anayaová). Děsivé situace, při kterých jde všem o život, se stupňují a Amy má co dělat, aby se spolu s dětmi dožila dalšího rána...

Film má neopakovatelnou hudební složku, která by stála i za samostatný poslech, je navíc remasterován a vydán v původním rozlišení Cinemascope tak, jak byl natočen. Hlavní role se bravurně zhostila americká seriálová star Calista Flockhartová, proslavená hlavně rolí právničky Ally McBealové ve stejnojmenném seriálu. V českém znění filmu je dabována tak jako v seriálu skvělou Ivanou Andrlovou.

Žánr: Horor
Země původu: Španělsko
Rok vzniku: 2005
Délka: 98 minut
Původní název: Frágiles
Režie: Jaume Balagueró
Hrají: Calista Flockhartová, Elena Anayaová, Gemma Jonesová, Richard Roxburghová, Ivana Baquerová a další...

Reklama