Všem přeji hezký den.

Diet jsem během života vyzkoušela mnoho, bohužel vždy s jojo efektem. Jsem tak trochu neposlušná, umím si poručit, ale neposlechnu se. Vždyť právě jídla, která jsou nezdravá, jsou tak dobrá.

Ovšem co je zdravé a co ne, ono se to tak jednoznačně říci nedá. Došla jsem k názoru, že jíst se má vše, ale v malých porcích a vícekrát denně. Nenechat žaludek trápit hladem a potom se nacpat, ale to mi dalo práce se ohlídat, vždy jsem měla ráda nacpaný žaludek - smích.

Nic se nemá přehánět, ani se zdravým jídlem, které mně tolik nechutná. Neumím si představit, že bych snídala nějaké lupínky, vločky, mléko... Nemohu za to, ale to by byl fofr, záchod by to jistil, již při samé představě - smích.

Ano, musím se smát sama sobě, ale od mala jsem byla zvyklá na českou kuchyni a také ji upřednostňuji. Neříkám, čínská kuchyně je vynikající, ale zase ne denně. On takový tmavý chleba s domácím sádlem, neodolám, musím, a zase jednou do měsíce, co mi může ublížit, to je vždy moje omluva při prohřešku ve stravě a snažení se hubnout.

Nejlepší můj recept je práce, pohyb, chůze, cvičení, i když jenom doma, ale pomáhá, při denním sezení u počítače.

Zdraví Věrulinka


Děkujeme za pěkný příspěvek.

Inu, každému co jeho jest, já třeba kdybych mohla, tak jím úplně všechno, i ty lupínky, i chleba se sádlem :). Ale to bych pak neprošla dveřma, pohyb nepohyb...

A jak jste na tom se zdravím a dietami Vy, ženy-in? Podělte se s námi o své zkušenosti na redakce@zena-in.cz!
 

Reklama