Loretta Swit (83)
V třiaosmdesáti letech by měla herečka plné právo na vrásky nebo šedivé vlasy. Jenže Loretta Swit odmítla stárnout a povolala si na pomoc asi celou armádu plastických chirurgů. Ti se na ní tak vyřádili, že šťabajznu Houlihanovou ze seriálu M.A.S.H. už připomíná opravdu jen velmi vzdáleně.

loreta.jpg
Foto: Profimedia

Donattela Versace (65)
Těžko uvěřit, že žena na obou fotografiích je jedna a tatáž. Známá módní návrhářka se stárnutím bojuje už roky. Přifouklé rty, vyhlazené tváře a voskový obličej jsou ovšem důkazem toho, že tento boj prohrává na plné čáře. Plastika totiž nemusí nutně znamenat, že člověk díky ní omládne.

dona.jpg
Foto: Profimedia, Shutterstock

Janice Dickinson (66)
Stejný problém jako předchozí dámy má i bývalá slavná modelka Janice Dickinson. Jako jedna z mála celebrit se ovšem zákroky, které si nechává dělat netají. Sice už skoro ztratila veškerou miminku, ale alespoň přizná, že plastiky jsou její život.

janice.jpg
Foto: Profimedia

Priscilla Presley (75)
Z dřívější krásy americké herečky už zbyl jen pouhý stín. Na spočítání botoxových injekcí, které byly během let aplikovány do jejích tváří, by prsty dvou rukou rozhodně nestačily. Na obličeji Priscilly Presley jsou viditelné opakované zásahy plastických chirurgů.

pry.jpg
Foto: Profimedia

Jocelyn Wildenstein (80)
Dobrou reklamu svým chirurgům nedělá ani Jocelyn Wildenstein, která se proslavila hlavně opakovanými plastickými operacemi, svým extravagantním životním stylem a nezřízeným životem. Plastiky se v jejím případě netýkají jen obličeje, ale celého těla. Nikdo už v podstatě netuší, jak vypadala před těmito mnoha zásahy. 

shutterstock-122874235.jpg
Foto: Shutterstock