Nechybí vám něco důležitého na prázdniny? Máte kvalitní spacák a stan? Pokud ne, máte jedinečnou možnost - snadný výběr vybavení i na poslední chvíli vám nabízejí zástupci Holan Sportu na aktuálním veletrhu.

Můžete si vyzkoušet od čtvrtka do soboty stany a spacáky ještě před zakoupením a nechat si odborně poradit.

 

V Křižíkově pavilonu na Výstavišti v Holešovicích se opět koná největší výstava stanů v Čechách, která si již získala během osmi let svého fungování ohlas i mimo Prahu. Zákazníci nelitují peněz a času investovaných na cestu do Prahy. Vidět a vyzkoušet si přes 120 postavených stanů rodinných, turistických i expedičních je akce v Čechách skutečně jedinečná a rozhodně se vyplatí.

 

Podle obrázků či fotografií v katalozích se nemůžete spolehnout na rozměry ani barvu zvoleného výrobku. Navíc organizátor již tradičně výstavu stanů doplňuje spacákovým ležením, kde si každý návštěvník může na vlastní kůži zkusit délku a šířku vybraných modelů ze zhruba 80 spacáků letních, zimních, dětských i dekových. Vybrané a pečlivě vyzkoušené zboží je na místě k zakoupení s minimálně 8% slevou. Odnést si lze i batoh, sandále či parádní trika, které patří k standardní výbavě každého cestovatele.

 

Na začátku prázdnin tak těžko najdete lepší místo pro výběr z široké a nepřehledné nabídky stanů či spacáků. Vstupné je dobrovolné.

Info na www.vystavastanu.cz

 

Akce: Výstava stanů

Datum: 1.-3. července

Místo: Křižíkův pavilon, Výstaviště Holešovice, Praha

Organizátor: Holan sport, Krakovská 18, Praha 1, www.holan.cz

 

Kontakt: 222 210 213, 602 307 307

 

Reklama