as

Krásné teplé počasí, které panovalo v posledních dnech, přímo vybízí k příjemnému posezení na zahradě. Pokud máte zahradu, kterou ještě nezdobí nějaký ten altánek, zbystřete. Právě pro vás přinášíme inspiraci, kdy jsme vybrali ty nejkrásnější altánky, díky kterým bude jarní a letní pohoda ještě umocněna a vy si budete moci užívat relaxu s přáteli na čerstvém vzduchu.

sd

Altány všeho druhu jsou pro nás, kteří máme zahradu, příjemnou zónou klidu. Jakmile je hezké počasí, rádi utíkáme na zahradu, kdy „vypínáme“ a užíváme si tu velmi příjemnou chvilku. Altány naleznete ihned v několika provedení, kdy si můžete nějaký objednat a nechat si ho sestavit. Nebo pak pro ty manuálně zručnější se nabízí výzva, kdy si nějaký ten altán mohou postavit i svépomocí.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, podívejte se do naší fotogalerie na inspiraci, kterou jsme si pro vás připravili. Jaký byste si vybrali vy?

Zdroj foto: Garden Design,Garden Design by Carolyn Mullet, ARCHITECTURE AND INTERIOR DESIGN, Decoist - interior design and architecture, Dobré rady a nápady

Čtěte také:

Reklama