Bylinky v sobě skrývají nespočet léčivých účinků. S funkčními čaji TEEKANNE můžete spojit síly léčivek dohromady přesně tak, jak to váš organismus ocení nejvíc. V krabičce bylinných čajů TEEKANNE s novým designem najdete bylinnou směs na nejrůznější zdravotní potíže – například TEEKANNE Dýchací cesty a krk obsahuje léčivky na bolavý krk a kašel a je navíc připraven i v zázvorové variantě. Na nepříjemné potíže s prochladlými močovými cestami je zase ideální TEEKANNE Urologický čaj. Ten v sobě ukrývá přesličku rolní, listy břízy či nať zlatobýlu, které spolu s mnoha dalšími bylinkami podporují vylučovací funkci ledvin a zdraví močových cest.
Lepší, než bojovat s propuknutou nemocí, je však bezpochyby potížím zavčasu předejít. Bylinná čajová směs TEEKANNE Imunita s vitamínem C pomůže k pevnému zdraví díky harmonicky sladěným účinkům máty peprné, měsíčku lékařského, listům ostružiny a dalším bylinám. Zdravý šálek čaje zpříjemní každý den nejen díky lepší odolnosti vůči nemocím, ale i skvělou chutí, kterou mu propůjčuje příjemně aromatický rooibos. Ten je navíc plný zdravých antioxidantů, rovněž prospěšných pro imunitní systém.
Vyzkoušet můžete ale také například čajovou směs TEEKANNE Průdušky a plíce obsahující anýz, tymián šalvěj a fenykl obecný, který napomáhá ochraně dýchacích cest a plic.
Funkční čaje TEEKANNE jsou k dostání za cenu 42,90 Kč.

Objevte i další chutě čajů TEEKANNE nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Více na TEEKANNE.CZ

Reklama