betadine„Maminko, desinfekci né, ta pálí,“ slyšíte od svého malého drobečka, když se vrací domů s odřeným kolenem z dětského hřiště. Většinou se na něj soucitně podíváte, chytnete ho za ruku a odpovíte: „Vydrž!“ Ano, většina z nás má zafixováno, že dezinfekce štípe a pálí. Vyhněte se předsudkům! Hojení ran už totiž nemusí být nepříjemnou záležitostí. Vyzkoušejte širokospektrální dezinfekci a mast Betadine.

Bezbolestná jodová dezinfekce neobsahuje alkohol, proto neštípe. Je vhodná jak pro malé raubíře, kterým neujde žádná lumpárna, tak i pro vás, jako vhodný desinfekční přípravek na cesty. Bojuje se širokým spektrem bakterií, virů, hub, kvasinek a dokáže si hravě poradit s odřenými koleny, drobnými popáleninami, škrábnutím nebo bodnutím hmyzem. Ať už se chystáte kamkoli, Betadine je spolehlivým pomocníkem na cestách, kdykoli to budete potřebovat.

Sedm důvodů, proč byste měla vyzkoušet Betadine

  1. Betadine je účinná desinfekce, která ničí široké spektrum bakterií, virů, hub, kvasinek a plísní
  2. Nepálí a neštípe
  3. Nepoškozuje buňky a živé tkáně
  4. Podporuje hojení
  5. Neobsahuje alkohol
  6. Ve formě tinktury a masti
  7. Praktické balení a jednoduchá aplikace

Betadine roztok - okamžitá stoprocentní pomoc

betadineŘízla jste se nebo popálila při vaření? Vydezinfikujte ránu Betadinem. Jodový roztok na vodné bázi se používá především na čerstvá poranění. Podporuje vlhké hojení a ničí řadu choroboplodných zárodků. Působí na bakterie, plísně, viry, je netoxický a bez obsahu alkoholu. Má červenohnědé zbarvení a dá se snadno vyprat z oblečení. Širokospektrální dezinfekce se používá k ošetření různých úrazů, popálenin, plísní nohou, ale také na opary, afty, zanícené koutky a při kloktání. Betadine by rozhodně neměl chybět v žádné domácí lékárničce!

Roztok k dostání ve dvou velikostech 30 ml a 120 ml.

Doporučená cena MOC. 30 ml - 83 Kč, 120 ml -144 Kč

Betadine mast - už žádné zhnisané rány

Ať už vyrazíte k moři, nebo k místnímu rybníku, bacily na vás číhají všude. Drobná poranění dokáží pěkně znepříjemnit letní dovolenou. Proto byste měla mít vždy po ruce Betadine mast, která poskytuje rychlejší hojení pro déle se hojící a zhnisané rány. Mast okolí rány nevysušuje a podporuje poničenou kožní tkáň v granulaci a tvorbě nové kůže. Při aplikaci navíc nevzniká pocit pálení. Bodl vás nepříjemný hmyz, nebo máte kožní vyrážku? Pro Betadine mast žádný problém. Stačí jen nanést na postižené místo 2-3krát denně a nepříjemná vyrážka či štípanec zanedlouho zmizí.

betadine

Betadine mast 20 g

Doporučená cena MOC 76 Kč (Volně prodejné desinfekční přípravky. Žádejte ve své lékárně)

Reklama