Plánování rodičovství je pro páry velkým mezníkem v jejich životě. Některé dvojice mají to štěstí, že se početí podaří ihned a bez námahy, ale jiní takovou „kliku“ nemají.

Je všeobecně známo, že dnešní doba je poněkud hektická. Škola, kariéra, budování si vlastního zázemí…Tradiční rodinné hodnoty, které dodržovali naši prarodiče a rodiče se pozvolna vytrácí jako pára nad hrncem. Mnoho současných párů odkládá založení rodiny do pozadí. Jedno je ale jisté. Doba a priority lidí se sice mění, ale tělo stárne stejně jako kdysi. S přibývajícím věkem partnerů se tak výrazně snižuje možnost otěhotnět a donosit zdravé dítě.

Statistiky mluví jasně

neplodnostVěděli jste, že…

…neschopností počít dítě je na celém světě postiženo minimálně 10 % párů, přičemž dalších 10-25 % je postiženo sekundární neplodností, tj. neschopností počít druhé nebo další dítě.

…přibližně 15 % párů v plodném věku hledá lékařskou pomoc k řešení neplodnosti, a to zpravidla po dvou letech marného úsilí o početí.

Statistiky ukazují, že příčina neplodnosti je zhruba ve 35 % na straně ženy a ve stejném poměru na straně muže. Zbylých 25 % případů je kombinací příčin u obou partnerů. U žen jsou nejčastější příčinou poruchy ovulace, abnormální funkce vejcovodů, poruchy děložního hrdla či dělohy. Jelikož se ženy rodí již s konečným počtem vajíček, je jejich množství omezeno. S přibývajícím věkem navíc klesá jejich kvalita a ubývá množství vajíček, proto se snižuje také šance na bezproblémové oplodnění a donošení dítěte. Muži jsou v tomto směru mnohem méně komplikovaní – téměř vždy je problém v tvorbě spermií. I ve vyšším věku ovšem existuje řada možností, jak otěhotnět přirozenou cestou. Většinou stačí zachovat chladnou hlavu a věřit, že i když se delší dobu nedaří, nemusí se ještě jednat o neplodnost.

Neplodnost je běh na dlouhou trať

Odborníka navštivte, pokud jste zdravý pár do 30 let a o miminko se snažíte rok, dvakrát až třikrát týdně. Dále pokud jste prodělali infekci pohlavního traktu nebo pohlavně přenosnou nemoc, nebo má žena výrazně nepravidelný menstruační cyklus či chybějící menstruaci.

Přípravek první volby

Fertility Blend

Pro podporu plodnosti se doporučují užívat speciální doplňky stravy, které mohou přirozené početí vhodně podpořit. Na trhu existuje široká škála volně prodejných přípravků. V současnosti se velmi oblíbeným pomocníkem stal doplněk stravy Fertility Blend, jelikož představuje přírodní cestu k vytouženému cíli. Tato novinka s ověřeným účinkem k nám přicestovala z USA. Právě zde je Fertility Blend dlouhodobě jedničkou na trhu v tomto segmentu. Obsahuje patentově chráněné, bezpečné složení. V přípravku se nachází zinek přispívající k přirozené plodnosti a reprodukci, k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi a k normální syntéze DNA. Dále také selen, který přispívá k normální spermatogenezi a společně s vitaminem E také k ochraně před oxidativním stresem. Vitamin B12 a hořčík napomáhají k normální psychické činnosti. Kyselina listová přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu a k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Fertility Blend na základě klinické studie* zlepšuje klíčové fyziologické faktory, které jsou u ženy nezbytné pro dobrou plodnost.

Fertility Blend® můžete ve své lékárně zakoupit ve variantě pro ženy nebo pro páry.

Více o produktu na www.fertilityblend.cz

*Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie amerických lékařů Stanford University od the Medicine, USA, 2006.

Nyní máte možnost při koupi Fertility Blend pro ženy nebo Fertility Blend pro páry uplatnit slevový kód FB12. Při zadání tohoto kódu máte poštovné v rámci ČR zdarma. Objednávat můžete na ZDE. Nabídka platí do 31. 5. 2015.
Reklama