Jak se dá vyléčit neplodnost pomocí chrápání, na to přišla čtenářka Snížek. Její návod najdete v této novince, kterou zaslala jako příspěvek k dnešnímu tématu...

Přečtěte si návod, kterak vyléčit neplodnost díky chrápání. Více už níže v příspěvku čtenářky Snížek k dnešnímu tématu.

LÉK NA NEPLODNOST

Můj muž příšerně chrápe, když zamlaskám, většinou to zabere, otočí se na bok a trochu se ztiší. Jednou se mi moc nechtělo spát a ani jsem nemohla, zase chrápal, jako by řezal dříví. Napadlo mne, co asi bude dělat, když ho začnu něžně hladit na nejcitlivějším místě. Byl to zábavný pokus, já pomalu a dlouze hladila, on stále tišeji a pravidelněji oddechoval, jako do rytmu hlazení. Potom jsem se zaposlouchala do jeho pravidelného oddechování a usnula taky. Ráno jsem se ptala, jestli se mu něco nezdálo, prý ne a chtěl vědět proč. Když jsem mu to popsala, řekl, že jsem potvora a měla jsem ho vzbudit. To jsem ale nechtěla, protože ráno vstával brzo do práce a nevyspal by se. V práci si kamarádka stěžovala na chrápání svého manžela, tak jsem jí doporučila můj pokus. Hned na druhý den přišla nevyspalá, ale spokojená, její muž přestal chrápat, byl mile překvapený, akční a užili si to. Kamarádka se léčila šest let na neplodnost a po tomhle pokusu se jí narodily dvojčátka děvčátka. Chtělo to jen přiložit ruku k dílu a dál to šlo samo.

SNÍŽEK

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

  • Posílejte mi své historky s chrápáním! Chrápete vy? Váš partner? Někdo ve vašem okolí? ...

Vaše vzpomínky a příběhy s chrápáním zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít větší šanci k uveřejnění vašeho příspěvku a také k získání dárku, uveďte do předmětu mailu heslo (viz níže) a nezapomeňte, že váš příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za odměnu můžete získat spray proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

Své příběhy posílejte dnes (20. dubna 2011) do 15.00 hodin. Později zaslané příspěvky nebudou uveřejněny.

chrapani

Reklama