Čtenářka vmarta dostala narozeninový dárek, na který nezapomene. I když já měl dojem, že to byl dárek, který měl být poslední v jejím životě. I když vmarto nebojte, neoprén by vás na hladině určitě udržel. S ním se dá potápět jen se závažím. Horší je to s panikou a zmatkem. Díky Vám za příspěvek.

Přeji Vám krásny adrenalínový den.
 
Adrenalínové dobrodružství...téma která mě nenechala v klídku. Jsem člověk, který musí všechno zažít. A mí kamarádi to věděli. Když mi bylo 49let parta mě pozvala na Senecké jazerá....prí mám tam narozeninový dárek....a přede mnou se objevili vodní skútry..už to ve mě šilo..ale s obavou „vždyť já nejsem plavec!!“

Jsem jak kladivo, rovnou ke dnu. Ale kluci mě natáhli do mimi neoprénu...prí „neboj to tě udrží“ No koukám kolem a říkám si...“babo,jeď“...a já jela po prvý krát na vodním skútru, ale chybička se vloudila, já přijela do středu jezera a křičím...a jak se to otáčí? hihihihhi....Řvali jak o dušu..a tak podle toho, co jsem na tu dálku zaslechla...sem zdravá dojela ke břehu.

Babky co byli s námi..říkali že to snad ani neudělám..oni by na to nesedli ani za nic. Když jsem spokojena s mim adrenalinovým zážitkem dávala dolu neopren slyším : stejně by tě to neudrželo....nezabili by ste je ?

Ale jsem ráda že jsem na to vylezla...byl to zážitek!! Pak se pokračovalo v oslavě na motokárách a pak pěkně do hospody :))
 Dodnes jsem jim za takový dárek vděčná...vždyť říkám „ ardenalín to je moje „ A skusit se má všechno :))

 Někdo si řekne blázen...ale prostě taká jsem já
 Vaše
 vmarta
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš nejlepší adrenalinový zážitek?

  • Máte ráda adrenalinové atrakce a sporty?
  • Nebo se jich straníte?
  • Na čem nejstrašnějším jste byla?
  • Co vás z adrenalinových atrakcí nejvíce baví?
  • Máte nějakou zajímavou historku spojenou s adrenalinovým sportem, či atrakcí?
  • Klepete se na zemi i za ostatní strachem a nemůžete se na to ani dívat?
  • Kam byste nás za adrenalinem pozvala?
  • Jaké bylo vaše nejlepší adrenalinové dobrodružství?

A nabízí se i mnoho dalších podotázek. Tak neváhejte, sedněte a pište své názory, příběhy a historky,  posílejte své fotky a videa na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás odměním za příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, balíčkem potřeb pro adrenalinové nadšence.

Reklama