Muzikálovou příhodu, která se neděje zase tak běžně, nám poslala čtenářka s nickem Maryene. Za její příspěvek děkujeme a vy si přečtěte, jak to nakonec všechno dopadlo.

Dobrý den, nejvíc asi vzpomínám na Muzikál Jesus Christ Superstar, na který jsem se vydali přes celou republiku do Prahy už před lety. Představení se odehrávalo na Výstavišti v divadle Spirála. Nevím přesně už ve kterém to bylo roce, ale co vím přesně, tehdy byl na návštěvě Prahy také papež Jan Pavel II.

V polovině představení totiž herci „začali balit“. Nejdříve se mi zdálo, nejspíš i jako ostatním návštěvníkům představení, že vše, co vidíme, patří do hry, i když mi najednou připadalo něco na té situaci divné. Poté, co i poslední herec ve spěchu opustil jeviště, se ozvalo, aby diváci bez paniky začali opouštět prostory divadla, že je nejspíš v divadle umístěna bomba.

Vše se dotýkalo právě návštěvy papeže. Docela znechuceni jsme se zvedali a opouštěli hlediště, jen moji tři malí synové, které jsem si vzala s sebou byli nadšeni z nečekaného dobrodružství. Než pyrotechnici prohledali divadlo, byla nám, návštěvníkům puštěna Křižíkova fontána. Mohu se přiznat, že přestože se mi muzikál líbil, byla fontána pro mě mnohem větším zážitkem a už se mi do divadla ani nechtělo vracet.

čtenářka Maryene

To musela být zajímavá situace. Opouštěli jste divadlo opravdu bez paniky?

Máte také nějaký zážitek spojený s muzikálem, milé ženy-in? Napište nám, co říkáte na muzikálovou produkci v Čechách. Který český a který světový muzikál vás nejvíce oslovil? Jaký muzikál jste viděla naposledy a jak se vám líbil? Chcete vidět další, nebo vás přešla chuť? Pošlete nám videoukázku ze svého nejoblíbenějšího muzikálu

Na vaše příspěveky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama