V naší týdenní soutěži můžete vyhrát dvě podepsané knihy od čtenářky Bludičky, tedy spisovatelky Olgy Suchomelové. Stačí sledovat magazín a správně odpovědět na čtyři jednoduché otázky...

O tom, že naše čtenářka Bludička je spisovatelkou, již většina z vás, milé čtenářky, ví. Psát začala díky tématům v našem magazínu a nedávno jí vyšla již druhá kniha humorných příběhů ze života: Nepáchejte dobré skutky. První kniha, kterou Olga vydala v loňském roce, se jmenuje: Pivo, které strašilo. Vy nyní můžete obě tyto knihy vyhrát, a to i s autogramem autorky!

nepáchejte dobré skutky

Vyhrajte knihy Olgy Suchomelové

V naší soutěži bude hrát velkou roli číslo 4. Proč? Soutěžíme celkem o 4 ceny skládající se z obou doposud vyšlých knih spisovatelky Olgy Suchomelové. Soutěž také bude probíhat 4 dny, respektive 4 dny budou vycházet soutěžní novinky. Tak tedy...

Jak na to?

Od 24. 10. do 27. 10. 2011 budou vycházet vždy v 11.00 hodin soutěžní novinky s úryvkem z knih Olgy Suchomelové. V tomto úryvku bude vždy vyznačeno několik slov tučně. Vaším úkolem bude, sestavit ze slov známé rčení a vložit ho do připraveného odpovědního boxu.

Co můžete získat...

Pro 4 náhodně vylosované úspěšně soutěžící tu máme knihy Pivo, které strašilo a Nepáchejte dobré skutky s podpisem autorky.

knihy

Soutěž bude uzavřena v neděli 30. 10. 2011 a během následujícího týdne se dozvíte, kdo vyhrál.

Kam dál?

Recenze...

Reklama