Nová noční péče, která doplňuje řadu Vichy NEOVADIOL COMPENSATING COMPLEX pro ženy v období menopauzy. Obsahuje unikátní spojení 4 aktivních látek - hédionu, hepesu, kyseliny hyaluronové a vysoce koncentrovaného Pro-Xylanu - které nahrazují blahodárné účinky DHEA - klíčového hormonu se schopností do hloubky reaktivovat všechny funkce mládí pleti. Pleť se zdá hutnější, více pružná, vyplněná, kontury jsou vyrýsované a vzhled pleti sjednocený a zářivý.

NeovadiolNEOVADIOL NOČNÍ COMPENSATING COMPLEX je obohacen o Eperulin, který zklidňuje, a kofein, který je známý svým stimulačním účinkem. Díky nim přeměňuje všechny úrovně pleti a navrací jí její mladistvější vzhled i v průběhu noci. Protože menopauza #NENÍPAUZA ; #VICHYCZ_SK

NEOVADIOL NOČNÍ Compensating Complex

Experti Vichy se nyní zaměřili na noční obtíže, které ovlivňují kvalitu spánku a následně i pleti. Nervozita, časté probouzení, návaly horka a intenzivní pocení - všechny tyto faktory přináší pocity dyskomfortu a zrychlují stárnutí pleti. Díky aktivním látkám dochází ke zmírnění začervenání, snížení otoků a známek únavy. Navíc má formule intenzivní svěžest a dlouhou výdrž pro komfortní účinek v průběhu celé Neovadiolnoci díky technologii Aquakeep.

Technologie Aquakeep

Aquakeepy jsou polymery se schopností absorbovat velké množství vody, která se uvolní při kontaktu s pletí. Textura se na pleti při aplikaci rozkládá na vodu, což zajišťuje pocit svěžesti do hloubky. Koncentrovaná péče je ještě umocněna Airliciem, účinnou absorpční složkou složenou z 99 % ze vzduchu, která jako savý papír odsává kožní maz a pot.

ŘADA NEOVADIOL Compensating Complex

Pokrokové remodelační sérum

NeovadiolGlykosérum - svěží jako gel a komfortní jako emulze. Díky své lehké konzistenci se již během aplikace vstřebává do pleti a okamžitě zanechává pocit svěžesti. Nelepí a nezanechává mastný finiš. Pleť je hydratovaná a díky jemné zlaté mikro-perleti rozjasněná.

Pokroková remodelační péče pro suchou pleť

Tato příjemná, jemná a zároveň intenzivně hydratační emulze dodává pleti lipidy, které kompenzují její suchost. Bohatá textura je nemastná a nelepí, vstřebává se do pleti a zanechává ji ultra-jemnou a bez lesku.

Pokroková remodelační péče pro normální až smíšenou pleť

Jemná a krémová textura s „cushion“ efektem se lehce roztírá a dodává pleti intenzivní svěžest, hebkost a hloubkovou hydrataci. Bílá mikro-perleť rozjasňuje vzhled pleti.

Reklama