Někdy je to pouze náhoda – slavná dáma doma nenašla ani jednu žiletku nebo prostě na určitou partii zapomněla. Jindy je ovšem tělesné ochlupení ponecháno na svém místě zcela záměrně. Říká: jsem přirozená a můžu si dělat, co chci. Žádný módní diktát mi nebude přikazovat, jak mám vypadat a kde se mám holit.

Madonna

611392697edddclanek.jpg
Foto: Profimedia

Jednou z prvních slavných žen, které odložily žiletku, byla zpěvačka Madonna. „Viděla jsem, jak se musí populární dívky chovat, aby si získaly chlapce. Věděla jsem, že to nechci. Takže jsem se rozhodla dělat pravý opak. Odmítla jsem se líčit, dělat si účesy a taky se holit. Měla jsem chlupaté podpaží,“ zavzpomínala v roce 2011 pro Harper’s Bazaar na svoje dívčí léta. Později se k neholení podpaží vrátila.

Bella Thorne

profimedia-0470638156.jpg
Foto: Profimedia

Nejen neoholené podpaží ukázala americká herečka a zpěvačka Bella Thorne už několikrát. Dokonce před nějakou dobu nafotila na Instagram sérii fotografií, která má dokazovat, že přirozenost je žhavým trendem. Její chloupky jsou ovšem často k vidění i na červeném koberci.

Emma Corrin


Také představitelka princezny Diany v seriálu Koruna ukázala chomáče v podpaží. „To, jak se prezentuju – co dělám s make-upem, vlasy, ochlupením nebo s čímkoli estetickým, bude vždy určeno tím, co cítím a ničím vnějším,“ řekla pro Glamour. 

Mo’Nique

Clipboard.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Americká herečka a komička neměla dlouhou dobu problém vyrazit na červený koberec s neoholenýma nohama. Pro ABC News v roce 2010 řekla, že si nohy oholila jednou, ale bylo jí to extrémně nepříjemné, a navíc jí potom začaly chlupy růst ještě víc, takže už to neudělala. A manžel její chlupaté nohy miluje. Po několika letech se ale herečka holit začala. Ne ale kvůli módnímu diktátu. Chlupy jí totiž začaly na některých místech vypadávat a holé body se jí nepozdávaly. Tak to raději oholila všechno.

Zdroj: redakce, Instagram, Glamour, ABC News, Harper’s Bazaar