INFAILLIBLE ULTRA MATNÉ TEKUTÉ RTĚNKY. Potěšte své smysly momentem překvapení z neodolatelné čokoládové pochoutky. Již prvním tahem zahalíte rty do hříšně lahodné barvy. Odměňte se oblíbenými odstíny z nabídky sedmi nepřehlédnutelných barev – od tělové k červené, přes 70 % tmavě čokoládově hnědou – každá s delikátně sladkým čokoládovým aroma.
5bb5d8823a391obrazek.jpg

TAJNÝ RECEPT

Jejich tekutá matná formule je obohacena
o částice, které mají stejně jako například produkty pleťové péče vyhlazující účinky a nabízí tak nejen příjemnou aplikaci, ale také hebký povrch rtů.
Precizní houbičkový aplikátor umožňuje snadnou a intuitivní aplikaci každého odstínu pro intenzivní barevný výsledek. Třešničkou na dortu je omamná čokoládová vůně, která dotváří skutečný zážitek pro vaše smysly. Mňam!
5bb5d8a760cb0obrazek.jpg

JAKÁ JE VAŠE PŘÍCHUŤ?

5bb5d8d1709ceobrazek.jpgJedna čokoláda nikdy nestačí. Tak si vyberte tu pravou ze vzrušující nabídky sedmi matných a sladkých odstínů pro gurmánský zážitek. Zahalte rty do hravých tělových odstínů s dávkou čokolády. Odměňte se!

„Tyto čokoládové voňavé rtěnky se doslova vpijí do vašich rtů. Pro 16 hodinovou výdrž postačí jedna vrstva, ale jejich vůně je tak lahodná, že nebudete chtít přestat!“

VAL GARLAND - L’Oréal Paris
Global Makeup Artist

Datum uvedení: listopad 2018
Doporučená prodejní cena: 269,90 Kč/ 10,49 €*
 
* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.