5a65c4759ea81obrazek.pngFoto: Shuttestock.com

Říká se, že není nad přirozenou krásu, jenže, která z nás má tu odvahu vyrazit bez jakýchkoliv příkras do města? Téměř žádná. Líčení se stalo naší běžnou rutinou. Zvedá nám sebevědomí, díky němu si připadáme atraktivnější. Nic se ale nemá přehánět. Na to je důležité myslet. V nanášení líčidel bychom měly být střídmé, hlavně tedy přes den. Nehezké nánosy špatně vybraného make-upu z nás krásku z amerických filmů neudělají, naopak. Budeme jen všem pro smích. Je dobré vsadit na klasiku. A právě tou je Nude líčení. „Po dlouhá léta vládla v make-upu sladká červená a doutnající kouřová, zkrátka vše ve stylu drama. Letos je ale všechno jinak a je zde prostor pro přirozenost, nevinnost, zkrátka Nude look,“ říká Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil.

5a65cd21ab226obrazek.pngFoto: Maybelline

Jak na to?

  • Můžeme si vybrat hned z několika variant. Záleží na vašem sebehodnocení a také odvaze. Jednou z možností je naprosto přirozené, téměř neviditelné líčení. Nejdůležitější je mít dobře padnoucí make-up, který vytvoří bezchybný vzhled pleti. Zde je podmínkou perfektní obočí, které dotváří celkový vzhled. Opět by nemělo být přehnaně vykreslené, nýbrž přirozeně upravené a zvýrazněné. Následně můžete sáhnout po řasence, kterou nanesete v jedné vrstvě. A na závěr tělová rtěnka.

5a65f615ad522obrazek.png

  • Pro ty, co přeci jen chtějí svůj líbivý obličej trochu více zvýraznit, je zde možnost stínování očí. To by mělo být za pomocí stínů v zemitých odstínech. Díky nim můžete vytvořit zcela jemné kouřové líčení. To vaším očím dodá hloubku. Na rty aplikujte rtěnku či lesk v Nude odstínů, který může být dorůžova nebo dohněda.

5a65cdbca2343obrazek.pngFoto: Maybelline

  • Pokud vyrážíte do společnosti, nebo chcete na sebe upoutat, sáhněte po oční lince. Ta dodá Nude looku zcela nový rozměr. Váš vzhled bude dramatický a proklatě sexy.

Je to tak snadné, podívejte se

Čtěte také:

Uložit

Reklama