Člověk by měl dokázat poznat chvíli pro učinění závažné rozhodnutí. A přesně na takovéto životní křižovatce se právě nacházím. Došla mi e-mailem. Tentokrát asi neodmítnu a odepíšu.

dobrý den

Můj drahý příteli, jak je práce a rodina? Doufám, že děláte dobře? Jmenuji se (Catherine Hamadi). Mám v úmyslu se přestěhovat k Vaší lokalite, a já chci, abys byl můj spolehlivý přítel. Jdu vytvořit dobrý obchod, a také začít nový život tam, budete mým přítelem? Prosím, řekněte mi něco o sobě a stáří, a také pošlete mi vaše aktuální snímek. Budu také poslat dolu, prosím, já potřebuji vaši spolupráci a věřím, že budeme dělat nejlepší přátelé. Pošlu vám moje fotky a další podrobnosti, když jsem obdrželi svou odpověď. Odpovězte, prosím, na můj soukromý e-mailovou adresu (catherine_hamadi@yahoo.com).

Tvůj nový kamarád
Kateřina


Good morning

My dear friend, how is work and family? I hope you are doing fine? My name is (Catherine Hamadi). I am intending to relocate to your location ,and i want you to be my reliable friend. I am coming to establish a good business and also start a new life over there,will you be my friend? Please tell me about yourself and age,and also send me your current picture. I will also send you mine,please i need your cooperation and i believe we will make best of friends. I will send you my photos and more details when i receive your answer. Please reply to my private email address (catherine_hamadi@yahoo.com).

Yours new friend
Catherine

 

Reklama