Přehlídková mola tuto sezonu září nádherně bohatými hnědými a červenohnědými barvami vlasů. Jsou to přesně ty lákavé odstíny, které připomínají nejlahodnější druhy čokolád. Na první pohled vás okouzlí a budete si přát mít takové na svých vlasech. Není nic jednoduššího, protože značka Color Mask od Schwarzkopf právě přináší neodolatelný výběr zářivých hnědých odstínů Color Mask Dark Chocolates. Tato barva se na vlasy nanáší jako běžná maska a zajistí vám nejen nádherný intenzivní odstín se zářivým leskem, ale také vydatnou hloubkovou péči.

Nejnovější prémiová kolekce vytvořená vlasovými experty značky Schwarzkopf slibuje bohaté intenzivní čokoládové odstíny s perfektním krytím šedin – pro pocit neuvěřitelné péče a zdravě vypadající vlasy plné lesku.

Color Mask od Schwarzkopf představuje první řadu permanentních barev v kelímku, která dokáže velmi snadno hýčkat vaše vlasy. Na barvách Color Mask oceníte jednoduchou aplikaci. Stačí vymačkat tubu s barvicím krémem do kelímku obsahujícího vyvíjecí krém, pevně uzavřít a protřepat. Barvicí krém a vyvíjecí emulze se spojí v bohatou krémovou hmotu připomínající vlasovou masku. Díky své konzistenci tato prémiová barva nestéká, a velmi snadno a přesně se nanáší. Nepotřebujete k tomu nic, než své prsty.

Vysoce výkonná receptura Color Mask s obsahem bambuckého másla v kondicionéru umí nejen krásně obarvit vlasy. Poskytuje jim zároveň během barvení hýčkající péči – pro úžasně hebké vlasy plné zářivého lesku.

Barvy

Nová kolekce Color Mask Dark Chocolates nabízí tři báječné odstíny připomínající čokoládu:

  • NOVÝ Color Mask Hnědá třešeň (688)
  • NOVÝ Color Mask Pralinkově hnědý (668)
  • Color Mask Tmavě hnědý (400)

Nové odstíny Color Mask značky Schwarzkopf budou k dostání od ledna 2015. Portfolio značky Color Mask nabízí celkem již 16 zářivých odstínů permanentních barev na vlasy za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.   

Reklama