Takové doporučení jsem našla při hledání technik na vyčištění mysli od Cassandry Eason. Je to nenáročné a účinné, říká slavná esoterička, důležité je nehromadit negativa v sobě a nečekat, až na ně nějaká nemoc upozorní.
5ecce5cc72755obrazek.png
Foto: Shutterstock

No jo, ale když nemám grafit, říkala jsem si… grafit, grafit… Ten je přece v tužce! A nejen tam.

Grafit je podle esoteriků opět dalším neobyčejným nerostem, a jak vidno i kouzelnickým artefaktem. :-) Jeho síla dokáže na emoční úrovni odstraňovat jakýkoliv posttraumatický stres, obzvláště je-li jeho následkem zdravotní postižení nebo ztráta paměti, nebo v případech, kdy jsou děti vytrženy z domova.

Z pohledu tělesné schránky dokáže grafit zlepšovat onemocnění chodidel, kotníků, nohou, páteře, střev, tlustého střeva, fyzických bloků ve spodní části těla nebo zácpy (což je vlastně také blok).


5ecce5f9c81a3obrazek.png
Foto: Shutterstock

Grafit je podle duchovního pohledu jako krystal matky země vhodným doplňkem domova, zvlášť pokud máte nedostatek financí. Jeho vibrace též podporují spořivost.

Cassandra ve svém pojednání o grafitu popisuje jeho duchovní poselství - někdy to, co je užitečné, má větší hodnotu než něco přitažlivého, a proto se nenechte ovlivnit zevnějškem…

O tom, že grafit není jen tak ledajaký nerost, věděli již ve starověku, kdy byl užíván mimo jiné i ke zdobení hliněných nádob. Na veřejných sítích mě velice zaujala ta část o grafitu, o kterou se s vámi nyní podělím: Název grafit zavedl v roce 1789 německý mineralog a geolog A. G. Werner, nedlouho poté objevil švédský chemik J. J. Berzelius, že grafit je čistý uhlík. Pak již bylo snadné prokázat, že grafit je chemicky zcela shodný s diamantem!! Přesto mezi těmito nerosty existují největší známé rozdíly ve fyzikálních vlastnostech. Což mi přijde jako fantastický objev, jak mohou být dva nerosty stejné na jedné úrovni a na té druhé úplně rozdílné. Jako kdyby šlo o rub a líc. 
5ecce618c26b4obrazek.png
Foto: Shutterstock

Dále je grafit na metafyzické úrovni ceněný, jelikož pomáhá vyjádřit vědomosti a nápady jasně a kreativně, svou silou pomáhá odstranit neochotu zbavit svůj život všeho nepotřebného nebo destruktivního.

Mohlo by vás také bavit: 

Grafit je i nerostem ochranným - chrání před závadami na elektrickém zařízení, požáry a smrtí způsobenou elektrickým proudem doma nebo v práci.
Posledním kouzelným rituálem, který nám Cassandra nabízí ve spojení s grafitem, je kouzlo k odstranění smutku: lehněte si a na každé koleno si položte malý kousek nerostu, abyste odstranili starý smutek a uvedli do rovnováhy vnitřní energetický systém.

Reklama