beran.jpgBERAN: Dívejte se nad hlavu a hleďte do nebe. Nebe plné hvězd je nad vámi a vy byste měli více snít. Zamyslete se nad tím, nad čím přemýšlíte, co říkáte, protože tím tvoříte. Pokud budete si své sny snít, pokud budete si je vizualizovat, pak také budete je naplňovat. Naučte se sami se sebou pracovat, využívat pozitivní sílu kolem sebe k tomu, abyste do podoby do které si přejete, zformovali sami sebe. Svými myšlenkami začněte se dotýkat nebe. Uvědomte si, že jen vy sami můžete změnit sami sebe. Že můžete naplnit své představy o čemkoliv, jen je potřeba vnímat a přijímat především jen to pozitivní, protože to vás může na vaše vlastní nohy postavit.

byk.jpgBÝK: Nesnažte se hlavou prorazit zeď, kterou jste si sami do cesty postavili. Je potřeba klid a mír, protože brzy ukáže se váš opravdový cíl. Cílem není všechno mít, cílem je v radosti a spokojenosti žít. Mít srdce na dlani a vítat každé nové svítání. Mít slunce nad hlavou a chodit světem se vzpřímenou hlavou, s odvahou. Pokuste se ponořit více do sebe, vnímat více sami sebe a nesnažte se svou sílu proti nikomu používat. Vaše síla má vás posilovat, nemá nikomu ubližovat. Pokud nebudete se svou silou s pokorou zacházet, budete střílet sami do sebe. Bolestivé rány poté utrpíte a nakonec stejně pochopíte, že nejlépe uděláte, když se se vším a se všemi pokorně smíříte a usmíříte.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Přátelská komunikace s lidmi kolem vás, vás velmi obohatí. Snažte se s lidmi více komunikovat, nechte se jimi inspirovat. Vnímejte jejich kvality a přednosti a nedovolte, abyste propadli žárlivosti. Vy sami máte dostatek světla k tomu, abyste dosáhli všeho, co si přejete. Jen je důležité se s lidmi kolem propojovat, nesoupeřit a nechávat se jimi inspirovat. Všichni tvoříte jeden velký celek a je potřeba se vzájemně vnímat a tolerovat. Pokud budete s lidmi kolem sebe ve spojení a v propojení, budete tvořit, získávat a prožívat intenzivněji než doposud. Vnímejte, že každý člověk má svoji vlastní cestu a svůj vlastní osud, ale přesto jste si podobní. Tolerujte a milujte lidi kolem sebe.

rak.jpgRAK: Vlídnost a tolerance je nyní důležitá, protože se nacházíte v období, kdy budete pomoc lidí kolem sebe potřebovat. Neodmítejte pomoc, naučte se ji přijímat, bude vám ku prospěchu. Zastavte se a přemýšlejte o sobě, žijete ve shonu a ve spěchu. Uvědomte si, co všechno potřebujete ve svém životě změnit a začněte si pomoci druhých lidí cenit. Nesnažte se neustále někomu to, že jste sami všeho schopní ukazovat, protože pokud budete se takto snažit od druhých lidí izolovat, bude vám dosažení vašich cílů dlouho trvat. Přijímat pomoc, může se pro vás zdát být složité a těžké. Ale ve skutečnosti jde jen o to, nebát se lidi do svého života vpustit a těm, kteří vám kdysi ublížili, odpustit.

lev.jpgLEV: Hvězdy nad vámi vám splní každé přání a vy se neustále litujete tím, co bylo, co bylo v minulosti. Nepropadejte sebelítosti. Máte mnohá požehnání, máte vše, co potřebujete. Nelitujte se a uvědomte si, že je mnoho lidí, kteří opravdu trpí, na světě. Věnujte se sami sobě, hledejte svoji vlastní sílu a neztrácejte v sebe sama víru. Poctivá práce, kterou odvedete, přivede vás ke štěstí, zatímco sebelítost přináší jen zklamání a neštěstí. Jste dostatečně silní na to, abyste také tuto etapu svého bytí dokázali přijmout a vytěžit z ní všechny dary a všechna požehnání. Nepropadejte smutku ani lítosti a začněte svůj vlastní život vědomě si tvořit a sami sebe více chránit.

panna.jpgPANNA: Život není o tom, co vlastníte, jaké šaty nosíte, jak krásní jste navenek. Život má být o lásce, kterou rozdáte o síle, kterou pomůžete o podpoře lidem kolem sebe. Zamyslete se nad tím, jaké jsou vaše hodnoty? Jsou to věci a majetek, který střádáte, nebo objetí a úsměvy, která rozdáte? Na světě láska schází, a přesto člověk po člověku často kamenem hází. Láska je řešení, láska je cestou ze všech nesnází. Soustřeďte se nyní na to, abyste lidem dali jen to nejlepší sami ze sebe. Máte tendence hledět na to, co je vidět navenek a máte sklony k okázalosti a povrchnosti. Urovnejte si a ujasněte si, jaké jsou života opravdové vzácnosti a hodnoty. Tím rozpustíte také pocity samoty a prázdnoty. Tím, že budete uctívat ty opravdové životní hodnoty.

vahy.jpgVÁHY: Čeká vás období plné lásky a radosti, nedělejte si s ničím a s nikým zbytečné starosti. Vše, co vás trápí, nebo zatěžuje nyní, se změní. Vše bude v pořádku, vše dopadne tak, jak dopadnout to má a vše bude ku prospěchu. Uvolněte se, nebojte se, nepropadejte beznaději ani spěchu. Uvolněte se a zastavte se, dejte věcem kolem vás prostor, aby se samy vyřešily. Nejdůležitější je nyní, abyste se z pevného sevření strachu, obav a pochybností uvolnili. Brzy budete v cíli. Někdy nejvíce uděláte pro sebe, když necháte vše plynout a pokud necháte všechny situace se spravedlivě vyvíjet. Pravda se může až nakonec ukázat a ze zdánlivě bezvýchodné situace může vzejít zázrak.

stir.jpgŠTÍR: Poctivost a láska, kterou rozdáte, bude nakonec pro vás velkou pomocí. Láska a pochopení vše vyřeší. Mějte rádi sami sebe, mějte rádi lidi kolem sebe. Vnímejte svoji vlastní sílu a energii, která bude narůstat tím, jak budete lidem kolem sebe dávat. Čím více budete obdarovávat, tím více budete sami dostávat. Věnujte lidem kolem sebe a své rodině více pozornosti. Otevřete náruč lásce a otevřete ji také hojnosti. Milujte a nedělejte si s ničím starosti. Vyjděte ze své ulity a začněte si užívat svět kolem sebe. Láska je tu a je tu pro všechny, je tu k mání a není potřeba s ní zacházet šetrně. Je potřeba ji šířit všemi směry, a všemi smysly, mějte vždy, pokud cokoliv děláte, jen ty nejlepší úmysly.

strelec.jpgSTŘELEC: Máte mnoho pokladů ukrytých ve svém nitru, vaší podstatou je láska a pomoc druhým. Je potřeba nyní, zamyslet se nad tím, zda je opravdu potřeba nést si světem tolik pocitů viny. Odpusťte všem kolem sebe, odpusťte sami sobě. Nemá smysl vracet se k minulosti, protože život začíná i končí tady a teď a právě nyní můžete toho nejvíce změnit. Odpouštějte, přijde úleva a nechte staré křivdy rozpustit v zapomnění. Začněte v radosti žít a tvořit tady a teď, protože můžete tak změnit celý svůj svět. Teď hned, tady a teď. Jiný okamžik života není a nelpěte na tom, co chcete vy, nelpěte na svém chtění. Nechtějte svoji pravdu za každou cenu vydobýt, snažte se prostě jen tak být a odpustit.

kozoroh.jpgKOZOROH: Věnujte se svému tělu, dejte mu dostatek péče a lásky. Vaše tělo potřebuje, abyste o něho více pečovali, abyste se lépe stravovali, abyste se v přírodě a na čistém vzduchu pohybovali. Vaše tělo je vaším chrámem a je potřeba k tomu takto přistupovat, milujte své tělo a snažte se mu co nejvíce péče věnovat. Objímejte se s lidmi kolem sebe, dotýkejte se těch, které milujete a tím vy sami jako květ rozkvetete. Nejdůležitější je nyní péče, kterou sami sobě věnujete. Vaše tělo je odrazem toho, o čem přemýšlíte, jak chováte se k lidem kolem sebe. Pokud má být krásné navenek, je potřeba uvnitř svého těla udržovat pořádek.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Dívejte se více kolem sebe, vnímejte více všechny své možnosti a nepropadejte strachu z nedostatečnosti. Více vnímejte svoji krásu a sílu, nepodceňujte své schopnosti. Máte v sobě mnoho dobrého, máte zkušenosti i znalosti. Věřte více tomu, co cítíte. Věřte tomu, co je pro vás důležité, a neustupujte. Nedělejte kompromisy, pokud cítíte, že tím sami sebe zradíte. Je potřeba abyste více vnímali sami sebe, abyste sami sobě důvěřovali a abyste to, co cítíte jako správné s úctou a pokorou následovali. Vaše cíle nejsou nedosažitelné, vše je možné a nic není nemožné. Jen je potřeba nebát se připustit, že občas máte strach a že se držíte zpátky. Že máte velké sny a velké ideály, ale že se bojíte. Láskou a sebedůvěrou všechny své obavy a strachy rozpustíte.

ryby.jpgRYBY: Přichází období, kdy je potřeba dát si všechny své věci do pořádku, udělat si pořádek sami v sobě i kolem sebe. Pořádek je nyní důležité nastolit, abyste mohli tvořit a pracovat, protože jinak budete se v nepořádku ztrácet a bude vám sílu ubírat. Choďte do přírody byliny sbírat, očišťujte své tělo i mysl a vnímejte podstatu svého bytí. Pomáhejte, respektujte, milujte a tolerujte. Dávejte a obohacujte. Také se zamyslete nad tím, kolik kolem sebe nahromadili jste nepořádku a nepotřebné věci rozdávejte. Nemusíte všechno mít, ani vlastnit. Můžete být přeci jen tak tady a teď začít být šťastní. Uvědomte si, kolik krásy v sobě ukrýváte, kolik lásky v srdci nosíte, vždyť jste tak úžasní!

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama