Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci září, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopeNyní je čas udělat si pořádek ve svých pracovních záležitostech a ve svých finančních náležitostech. Je potřeba udělat si harmonogram a myslet na to, co bude, ať vždy nejen zbude, ale také něco přibude. Pokud budete plánovat a myslet na budoucnost, budete mít vše, co budete potřebovat, není dobré nyní finance rozhazovat, více se snažit si je uchovat. Je potřeba systematicky svoji budoucnost budovat. Brzy dostanete nabídku dobře investovat, a pokud budete mít co, budete skvěle prosperovat. Budou se před vámi nové možnosti vyjevovat.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeOddejte se klidu a rozvaze a řešte vždy vše, až po zralé úvaze. Máte kolem sebe mnoho lidí, kteří očekávají od vás více náklonnosti, více porozumění a vy nyní jste svou pravdou zaslepení. Pokud dokážete více vnímat potřeby druhých a nebudete své vlastní za každou cenu protěžovat, budete se nakonec vy sami více radovat a to především z toho, jak jste dokázali někoho jiného šťastného svým pozitivním přístupem udělat. Snažte se vše ke kompromisům a k domluvě směřovat. Pokuste se více svému srdci důvěřovat. Nesnažte se nyní s druhými si svoji sílu poměřovat.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeKontakt s minulostí je potřeba přetrhnout a více vnímat okamžik tady a teď. Nesnažte se v minulosti hledat odpověď, ale více svoji budoucnost plánovat. S minulostí již beztak nemůžete nic udělat a důležité je nyní, co dokážete vložit do své cesty životem. Zda bude to láska, radost a cit, či staré křivdy a bolesti, protože taková cesta může být plná květin, nebo kamení a klestí. Vnímejte původ své nedůvěry, protože vyvěrá z vaší vnitřní samoty, zaměřte se na opravdového života hodnoty. Máte pro svoji symfonii života ty správné noty? Jděte svou cestou, ale nenoste na ní cizí boty.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeOdvaha vám nyní nechybí a můžete se pustit do změn, po kterých již delší dobu toužíte. Od základu změnit svůj život a to, jak k němu přistupujete, investovat, vdát se, rozvést se, nebo se přestěhovat. Není důvod o tom, co cítíte pochybovat a není důvod se opatrně vpřed pohybovat. Nyní máte sílu a také potřebnou víru v sebe samé, a pokud uvěříte v to, že se vše tak jak má vždy stane, pak nebudete litovat. Nebojte se vykročit do neznáma a opravdové změny ve svém žití nastavit a udělat. Strach nemá vám bránit v tom, co si přejete a uvědomte si, že máte svůj čas vyhrazený na tomto světě, proto je potřeba své potřeby ctít a přestat je ignorovat.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeVaše síla vzrůstá a vy víte, že vítězit je potřeba s láskou a se ctností, nenechte se vtáhnout do jakýchkoliv pochybností. Vnímejte své srdce a svoji pravdu, která je pro vás důležitá, pokud se odpoutáte, od hodnocení druhých lidí, vaše vlastní cesta nebude tak složitá. Vnímejte sami sebe a to, co je pro vás důležité, odstraňte společenské masky a začněte být sami sebou a buďte sami sobě oporou. Nevzdorujte tomu, co vás nutí ke změně a otevřete se své vlastní proměně. Budete nyní nadšení sami ze sebe.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeČasto míváte vůči lidem předsudky a často umíte svou kritičností lidi kolem sebe odradit, aby přáli si vám svá tajemství vyzradit. Pokuste se nyní být více lidem kolem sebe naklonění, snažte se více poslouchat a méně mluvit a posuzovat, přestaňte lidmi kolem sebe manipulovat. Snažte se více vnímat pravdu lidí kolem sebe a neprosazujte za každou cenu sami sebe. Máte nad sebou ku pomoci andělů celé nebe, kteří vás chrání a milují. Oddejte se všemu co se kolem vás děje a co ještě přijde do vašeho života a uvědomte si, že vše se děje přesně tak, jak se má dít a že nejlépe uděláte, pokud dokážete mezi vámi a vším kolem sebe udržet pokoru a mír.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeVaše odhodlání a potřeba pomáhat nyní je velmi cenná pro vaše okolí. Vnímejte vše, co se kolem vás děje, protože právě v tomto období vám budou lidé kolem vás nejvíce zrcadlit právě sebe. Pokud se vám něco nelíbí, zamyslete se nad tím, zda takový odpor není právě váš stín. Zda to, co je u druhých lidí tak nepřijatelné, není právě tím, co sami nemáte uvnitř sebe zpracované. Vše krásné, co se vám bude ukazovat je také vaše zrcadlení, uvědomte si, že nikdo dokonalý nebude a není a věřte, že je nyní důležité právě takovéto zrcadlení, které má vás přivést k uvědomění a k probuzení. Mějte sami pro sebe pochopení a najděte si každý den důvod, k sebe sama pochopení.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeDostáváte náruče plné lásky od lidí kolem sebe, vnímáte přítomnost náklonnosti a pochopení a nastává čas usmíření. Vnímejte svůj vnitřní hlas, který vám napoví kam svoji energii směřovat a nezdráhejte se lásku brát, ale také věnovat. Dávejte lidem kolem sebe vše dobré, co se ve vás ukrývá a naučte se své city a lásku neskrývat. Čím více lásky předáte, tím více dostane a uvědomte si, že taková láska je to nejcennější v dnešním strachu plném světě. Prospějete nejen sobě, nejen svým blízkým, ale celé planetě.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeVaše odvaha, kterou jste investovali do svých snů je nyní hmatatelná a dokonalá. Vytrvejte v započatém a nepochybujte, že se na správné cestě nacházíte, protože květ vašeho poznání a pochopení sebe sama jen pokvete. Vaše rodina vás bude podporovat a vy se můžete i nadále své realizaci a svým snům věnovat. Bude se vám dařit naprosto vše, co si usmyslíte a nakonec také vy sami sebe oceníte. Pokud přejete si dítě, brzy otěhotníte. Pokud přejete si cokoliv dalšího, vaše přání je již nyní předem splněno.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopePohled do zrcadla a do svých vlastních očí je velice důležité, přitom pozitivní afirmace opakovat a svoji vlastní nejen vnější, ale také vnitřní krásu je potřeba si uvědomovat. Začněte sebe samé milovat, začněte se dívat sami na sebe jako na bytost plnou dokonalosti a odpusťte si vše, co se stalo v minulosti až do současnosti. Soustřeďte se na přítomný okamžik a milujte život takový jaký je i s jeho bolestmi a nedostatky a především si vyřešte svoji roli po boku své matky. Uvědomte si, jak důležitou roli ve vašem životě sehrála a jak důležité bylo jakékoliv poznání, které jste spolu prožily, vnímejte sílu v tom, co všechno jste spolu doposud prožili.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeKontakt s lidmi, kteří se kolem vás pohybují a nacházejí, je potřeba zmírnit a více se do sebe samých ponořit. Protože pokud se ponoříte sami do sebe, může se mnoho krásného a cenného vynořit. Pokuste se přestat být lidmi kolem sebe tolik okouzlení a snažte se o hlubší sami na sebe se, soustředění. Pokud začnete hledat sami v sobě vzácné dary a přednosti, bude konec vašich úzkostí. Lidé kolem vás jsou velmi důležití a cenní, ale pokud nebudete v kontaktu sami se sebou, nikdy nepochopíte podstatu opravdové radosti, která musí vyvěrat z vnitřní vaší přirozenosti.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopeBrzy dostanete zprávu, která vás potěší, a budete velmi spokojení s tím, co se bude dít. Uvolněte se a nechte vše plynout, nesnažte se do ničeho zasahovat a nechte se unášet tím, co život vám předloží. Vše plyne správným směrem, důvěřujte a jediné o co se snažte, je být v pokoře a v míru, z nichž načerpáte nejmocnější sílu. Vaše oddanost osudu a důvěra v to, že je vše přesně tak jak má to být a že vše se uzavře, v kruh pozitivních událostí, toto vědomí vám pomůže, aby veškerý strach a pochybnosti, váš život opustil. Vnímejte příliv štěstí a požehnání, protože nyní se nestane nic, co mohlo by vaší spokojenosti bránit.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Reklama