BERAN:
beran.jpgÚspěch a radost z vykonané práce vás čeká, čeká vás ocenění, nová pracovní nabídka, nebo povýšení. Máte za sebou veliký kus dobře odvedené práce a vaše píle se vám vrátí zpět, neohlížejte se zpátky, naopak, pokračujte a nadále se snažte dobývat svět. Pokud budete se u toho usmívat a budete k lidem kolem sebe ohleduplní a vřelí, pak budete mít vše, co budete potřebovat, abyste mohli v radosti svou budoucnost plánovat a své sny a vize i nadále naplňovat.

BÝK:
byk.jpgVaše spanilá jízda novým rokem je a bude plná překvapení, něco krásného se skrývá za každým krokem. Vnímejte krásu života samotného, zhodnoťte, co je pro vás dobré a co není a co vám nevyhovuje, nebojte se změnit. Naučte se vše krásné s pokorou a s vděčností ocenit. Pokud budete pozitivně naladěni, plni života a radosti z toho, že můžete tu být, pak bude váš život nový rozměr mít. Důležité je si svůj vlastní žebříček hodnot ujasnit.

BLÍŽENCI:
blizenci.jpgNesnažte se neustále lidi kolem sebe přesvědčovat o tom, že vše je jen tak jak to vidíte vy. Protože pravda není nikdy jen jedna a vy nemůžete neustále proti jiným stát a o svých pravdách druhé přesvědčovat. Snažte se vy sami dle svých představ a dle svých hodnot žít, ale odlišnost a rozdílnost lidí je potřeba si uvědomit. Nehodnoťte, nesnažte se lidi kolem sebe měnit, soustřeďte se sami na sebe, neřešte, nekleveťte. Buďte zodpovědní sami za sebe a starejte se především sami o sebe.

RAK:
rak.jpgVnímejte více energie kolem sebe, uvědomte si, že vše, čím se obklopujete, tím ovlivňujete sebe. Obklopujte se krásnými věcmi, poslouchejte hudbu, malujte obrázky a buďte obezřetní. Nepořádek a prach neměl by pohlcovat vaše sny a představy o tom, jak chcete žít, je potřeba si kolem sebe opravdu důkladně uklidit. Pokud budete mít pořádek kolem sebe, budete mít větší přehled sami o sobě, darujte, nebo rozdejte vše, co již nepotřebujete. Uděláte tím mnoho radosti a dáváním hojnost přitahujete.

LEV:
lev.jpgČeká vás měsíc plný lásky, radosti, zamilovanosti a intimity. Budete jako čerstvě zamilovaní, hraví a oddaní. Máte příležitost milovat naplno a bez bolesti minulosti, bez všeho minulého zatížení. Zapomeňte na to, co bylo a soustřeďte se na to, co je nyní. Projevujte lásku ve všech podobách, ve všech podobách ji přijímejte, hrajte si, radujte se a ničím se nezatěžujte, na nic a na nikoho si nestěžujte. Vše se vyřeší, vše bude pod taktovkou lásky plné požehnání, nenechte si v lásce nikým a ničím bránit.

PANNA:
panna.jpgNevzdalujte se od toho, co si přejete, ani od svých požadavků na druhé lidi kolem sebe. Kompromisy jsou důležité, ale pokud někdo překračuje vaše hranice a narušuje váš potřebný řád, je potřeba se proti tomu bránit a nenechat druhé do svého prostoru příliš zasahovat. Své soukromí nenechte narušovat. Snažte se vše důležité si pro sebe uchovat a nerozdávejte zbytečně lidem kolem sebe energii, kterou beztak neocení, nebude to k ničemu a vy zůstanete vysílení. Zůstaňte sami na sebe soustředěni.

VÁHY:
vahy.jpgNaleznete opravdový svatý Grál své vlastní duše. Naleznete svoji pravou podstatu a ujasníte si svoji vizi. Pochopíte, v čem jste výjimeční, co je vaším úkolem na této planetě, co máte sami sobě dát a čeho se máte vzdát. Pokud nebudete se bát vzdát se toho, co již delší dobu nefunguje a nic vám nepřináší, vejde do vašeho života mnoho nového a krásného. Jen je potřeba ještě pochopit mnoho podstatného a nedržet se zbytečně ničeho starého. Váš život se změní, naleznete důvod, proč jste byli na této planetě stvořeni.

ŠTÍR:
stir.jpgNevzdalujte se sami od sebe, pečujte o sebe a mějte se rádi. Nestavte se ke svým vlastním potřebám zády. Vy a vy, musíte být ti nejlepší kamarádi. Pokud pochopíte, že to, že dokážete dát sami sobě lásky náruč plnou, budete těmi nejlepšími rodiči, syny a dcerami. Vnímejte to, jak je sebeláska důležitá, jak je důležité vnímat svoji podstatu a krásu a projevovat všeobjímající a bezpodmínečnou lásku. Pokud každý člověk bude plný lásky a vděčnosti, pak budou zhojeny mnohé této planety bolesti.

STŘELEC:
strelec.jpgVaši přátelé jsou při vás, vaši blízcí jsou rádi, že vás mají. Nebuďte smutní z ničeho, co není tak důležité jako život sám. Užívejte si krásu zimních dnů, krásu zimní krajiny a těšte se z toho, že nejste na světě sami. Smyjte ze sebe všechny pocity viny. Máte mnoho lidí kolem sebe, kteří znají vaši dobrotu a cit pro spravedlnost, život je přeci veliká vzácnost. Užívejte si každý den s nadhledem. Pokud dokážete se povznést nad všechny starosti, otevřete se své vlastní vnitřní moudrosti.

KOZOROH:
kozoroh.jpgKaždodenní malé radosti mohou překonat veškeré starosti. Usmívejte se, radujte se a vnímejte vše, co je pro vás důležité. Nic není, jak se zdá nyní, složité. Z každé nesnáze vede cesta ven, pokračujte vpřed a snažte se na to špatné, co máte za sebou nemyslet. Hodnota lásky je nevyčíslitelná a ona jediná vše v dobré obrátí, věřte, milujte a klid do vašeho života se zpět navrátí. Dobře zakořeněný strom žádný vichr nikdy nevyvrátí. Každá starost je jen dočasná a vše se vyřeší, brzy dostanete zprávu, která vás potěší.

VODNÁŘ:
vodnar.jpgHýčkejte si své zdraví a soustřeďte se na to, jak se stravujete, kolik vody denně vypijete? Hektický způsob života není dobrý pro nikoho, ani pro vás. Je důležité zamyslet se nad tím, co je pro vaše tělo dobré a co není a to co není, bylo by dobré ihned změnit. Častěji jíst, více spát, dostatek vody pít a v přírodě energii sbírat. Na lidi kolem sebe se více usmívat. Vše dohromady zharmonizuje vaši bytost, udělat změnu nyní je nezbytnost.

RYBY:
ryby.jpgOhleduplnost a laskavost nepřestávejte projevovat, pokud budete k lidem vnímaví a ohleduplní, budete vždy od nich mít vše, co jen budete potřebovat. Nebojte se otevřít lidem kolem sebe, nebojte se s nimi více komunikovat. Pokud budete s lidmi kolem sebe své vztahy prohlubovat, budete růst, budete se mnohými dalšími možnostmi motivovat. Lidé kolem vás, vám mohou právě vaše možnosti nejlépe ukazovat. Nebojte se vykročit a začít konat, nebojte se všechny své nové možnosti nacházet a své přednosti projevovat. Nebojte se riskovat.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Reklama