Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci únoru, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

beran.jpgNyní nic nebrání tomu, abyste realizovali své sny. Museli jste mnoho investovat, ale všechny investice se vám vrátí a nejen to, ale také se vám dobře zhodnotí. Lidé kolem vás vaši snahu a práci s obdivem ohodnotí. Nebojte se změn, nebojte se riskovat. Jen skrze vykročení ze své komfortní zóny můžete naleznout poklad v podobě naplnění vlastních představ snů. Lidé kolem vás budou připraveni přiložit ruku k dílu a nabídnout vám cennou pomoc, pokud ji budete potřebovat a pokud nebudete váhat o ni žádat. Nebudete strádat, jen se hojnosti, klidu a radosti po vykonané námaze oddávat.


Měsíční horoskop pro Býky:

byk.jpgFinanční jistoty a příležitost změny zaměstnání, povýšení. Nyní nastává období změn vašeho života a budou to změny jen pozitivní. Vnímáte svoji hodnotu a dokážete ocenit sami sebe. Pochopili jste, že snižování kvality vlastních hodnot nikam nevede, naopak vám takový přístup k sobě samému všechno sebere. Nepřestávejte se soustředit na své přednosti a na to v čem jste nejlepší. Protože to je to, co vás přivede na vrchol a uspokojí vaše ambice, které máte. Vaše touha po vítězství bude naplněna.


Měsíční horoskop pro Blížence:

blizenec.jpgV tomto období můžete prožívat pocity, kdy se budete soustředit především sami na sebe a zapomenete na svět kolem sebe. Období, kdy můžete být opravdu neúměrně zahledění sami do sebe. Ujasněte si žebříček svých hodnot a priorit, kterým věnujete svoji energii. Tento svět je mnohem rozsáhlejší a je tu velká spousta práce, jak jej dělat krásnějším. To, že jste krásní vy navenek, by nemělo být prioritou. Začněte nyní hledat možnosti jak obohatit lidi kolem sebe a nezapomínejte, že naprosto každý dobrý skutek se počítá.


Měsíční horoskop pro Raky:

rak.jpgVaše sebedůvěra je nyní narušena, ale není důvod být z toho smutní. Pokud dokážete přijmout sami sebe, takové, jací opravdu jste a uvědomíte si, že nikdo dokonalý není. Pak se vaše vnímání sebe samých změní. Důležité je vaše sebevědomí. Uvědomění si, že jste velmi hodnotní a plní síly, že jste ochotni za všech okolností dávat ze svých darů, peněz i energetických rezerv s vidinou toho, že uděláte svět hezčí. Opakujte si, že váš život je požehnaný a že role, do které jste se nyní ve svém životě postavili, je a měla by být, jen dočasná. Jste úžasný. Jste úžasná.


Měsíční horoskop pro Lvy:

lev.jpgVaše snaha o dokonalost vám brání v prožívání krásných malých radostí, které vám unikají. To, že o svých pochybnostech nemluvíte, neznamená, že je lidé nevidí, jste člověk, který beztak své pochybnosti o sobě neutají. Nikdo vás neodsoudí za to, že nejste tak všeho světa znalí. Nebojte se světu ukázat své slabosti, protože pokud člověk dokáže mluvit o svých slabostech je to teprve důkazem síly a zároveň lidskosti. Vaše krása navenek nemusí být plná okázalosti. Lidé vás milují a milovat budou, nemusíte se bát, není nutné se přetvařovat. Buďte sví, takoví jací jste. Také ve vaší slabosti je přece silný lev, silná lvice.


Měsíční horoskop pro Panny:

panna.jpgVáš milostný vztah je a bude plný pochopení, kdo zadaný není, dojde se zajímavým protějškem k seznámení. Bude to láskyplné něžností mámení. Milování a radost ze života pod vlivem zamilovanosti. Opustí vás všechny starosti, minulé křivdy a bolesti. Otevřete se lásce a nebudete si dělat starosti. Období plné společných plánů, klidu a hravosti. Váš život bude plný láskyplné okázalosti. Jen nezapomínejte na své povinnosti!


Měsíční horoskop pro Váhy:

vahy.jpgNyní je období, kdy přemýšlíte sami o sobě a ujasňujete si svoji pozici ve svém životě. Víte, že je to velmi důležité, ale rozhodování zdá se být nyní ještě více složité. Máte své bolesti odžité a nyní chcete vědomě tvořit vše, a rozhodovat o tom, kam se bude nadále váš život ubírat. Vezměte si papíry k ruce a tužku, začněte si psát a začněte si svoji další cestu a konkrétní cíle určovat. Jen tak můžete svých snů dosahovat, přestat o sobě samých pochybovat a začít se systematicky a cíleně svým životem a světem pohybovat. Vědomě svých cílů dosahovat. Není čas ztrácet čas a pochybovat.


Měsíční horoskop pro Štíry:

stir.jpgJiskřička naděje se ve vás vznítila a vy, jako byste se probudili z letargie. Víte co chcete, víte, co nechcete. Nacházíte nový, širší rozměr vlastních myšlenek, snů a plánů. Víte, že žádný sen není nemožný a že vše je tu pro vás dostupné. Také víte, že velkých snů je potřeba dosahovat postupně. Po schodech vycházet pomalu a vzestupně. Ne bez pokory, netrpělivě a urputně. Máte nyní před sebou realizaci všeho, co si jen budete přát a víte, že nejste ochotni se za žádných okolností svých snů vzdát. Jste připraveni se za sebe postavit a za dobrou věc bojovat.


Měsíční horoskop pro Střelce:

strelec.jpgZaměřte se na svou tělesnou schránku a zdraví. Vitamíny, minerály a kvalitní stravování je potřeba tělu dopřát. Jste velmi zatížení na těle a je pro vás nesnadné vstát ráno z postele. Vaše tělo nyní je ve velkém zatížení a je potřeba po vánočním hýření, napravit škody a nastolit si řád a jiná uspokojení. Čerstvý vzduch na procházce vás uvolní lépe, než sklenice vína, nebuďte líný, nebuďte líná. Začněte o své tělo pečovat, začněte jej vyživovat, zdravě se stravovat a čerstvý vzduch vdechovat. To je to nejlepší nyní, co můžete sami pro sebe udělat.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

kozoroh.jpgProžíváte vnitřní klid a spokojenost a to si udržíte, dokud budete vnímat všechna požehnání, kterých se vám dostává nyní, vaše štěstí vám zůstane a nic se nezmění. Je potřeba začít se vzdělávat, neustále je potřeba učit se něco nového, objevovat něco nepoznaného a krásného. Cizí jazyky, důležitá školení, nebo nějaké zajímavé vědění. I když je vám dobře, a jste sami se sebou spokojení je potřeba se vzdělávat a jít tak příkladem nejen svému okolí, ale také svým dalším pokolením. Vzdělání je důležitější, než si sami myslíte a tím, že si vždy něco vymyslíte, tím neskryjete to, že se jen neradi vzdáváte svého pohodlí a že se neradi novým věcem učíte. Pořád ještě si myslíte, že si vystačíte jen s tím, co už umíte?


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

vodnar.jpgKlid a odpočinek nyní si užívejte, čtěte, malujte, tančete a zpívejte. Užívejte si toho, že máte vše, co potřebujete, vždyť sami víte, že život vždy k lidem štědrý není a vy nyní prožíváte veškerá uspokojení. Otevřete se sami sobě, své kreativitě a přednostem, svým možnostem. Nežeňte se kupředu za každou cenu, myslete nejen na sebe, ale také na rodinu. Obdarovávejte muže knihami, ženy květinami děti sladkými karamelami. Rozdávejte, dávejte a vše krásné si naplno užívejte. Vždyť tím, že budete dávat lidem kolem sebe, tím nejvíce obohatíte sami sebe.


Měsíční horoskop pro Ryby:

ryby.jpgVaše bezstarostnost nyní se naplno ukáže a projeví. Lidé kolem vás jsou skleslí, unavení a bez radosti, vy však víte a umíte kolem sebe šířit vtip a energii radosti. Pomozte povznést lidi kolem sebe nad jejich zbytečné starosti. Máte uvnitř sebe ukrytou velkou spoustu předností. Ukažte ji lidem kolem sebe, rozdávejte smích a naději. Rozjasněte prostředí, kde se nacházíte, obdarovávejte a pomáhejte. Přijde období, kdy třeba sami budete pomoc potřebovat a proto je důležité nyní ze svého štěstí a spokojenosti lidem kolem sebe kousek věnovat. Máte vše, co potřebujete. Máte co jíst, co pít, teplo domova a kde spát a to je potřeba lidem kolem sebe jako nejvyšší priority připomínat a sami si je každý den uvědomovat. Život je potřeba milovat.

Více na www.hvezdanadeje.cz