beran.jpgBERAN: ZMĚNA- odvaha ustát si všechna svá rozhodnutí vám nebude chybět. Naučíte se mnohem více sami sobě porozumět. Nebojte se dělat zásadní změny a rozhodnutí ve svém životě, protože nyní je pro vás dobré období k tomu, co vám již nevyhovuje, změnit. Udělejte co nejvíce sami pro sebe, prosazujte se a říkejte vše, co říct potřebujete. Vše je nyní o změnách a změny jsou velikou příležitostí změnit vše, co jste již dávno změnit chtěli, jen jste se báli, abyste nakonec nebyli zraněni, nebo souzeni. Všechny změny konejte proto, že jsou dobré pro vás, nikdy by neměly vycházet z potřeby vyhrát, z moci, nebo ze soupeření. 

byk.jpgBÝK: VÝZVA - vaše přitažlivost pro vaše okolí stoupá. Jste lidem inspirací i nadějí, jste a budete pro své okolí velmi zajímaví. Využijte všechny své přednosti a kouzlo osobnosti a konejte to nejlepší nejen pro sebe, ale také pro lidi kolem sebe. Máte obrovský potenciál lidem pomáhat a můžete vyzvat lidi kolem sebe, aby dokázali spolu s vámi něco změnit a proti tomu, co se vám kolektivně nelíbí, společně něco udělat. Uvědomte si, zda vám vyhovuje to, co se děje kolem vás, protože každá změna musí začít právě u vás. Hledejte řešení a možnosti, jak útlak a omezování svobody nepřipustit. Vyzvěte lidi kolem sebe ke kolektivní změně a prosazování vlastní hrdosti. 

blizenci.jpgBLÍŽENCI: UVÁŽLIVOST- nyní jste zmateni sami ze sebe, potřebujete pochopit a přijmout sami sebe. Nechte vše plynout a nesnažte se nyní žádné zásadní změny udělat, protože později mohli byste své nerozvážnosti litovat. Pokuste se vše, co váš tíží a trápí znovu probrat sami se sebou a uvědomte s, že jste to přeci jen vy, kdo by měl svědomí zpytovat. Nesnažte se na nikoho kolem sebe prstem ukazovat. Chopte se vlastní zodpovědnosti za absolutně vše, co se kolem vás děje a začněte tvořit tak, abyste se vzájemně propojili s lidmi kolem sebe. Není dobré nyní hledět jen sami na sebe. Neodhánějte svou pýchou lidi od sebe.

rak.jpgRAK: POKORA - Máte své zásady a ty je potřeba si připomínat, přestat se vymlouvat a své vlastní přešlapy přestaňte omlouvat. Jste zodpovědní za vše, co se ve vašem životě odehrává, za všechny, kdo ve vašem životě figurují, protože vám lidé kolem vás jen vaši vlastní tvář ukazují. Vnímejte více znamení, přicházejí ve všech podobách a vedou vás kupředu, vy jste však nyní příliš sami do sebe zahledění. Vše je zrcadlení. Uvědomte si, že to, co se vám na druhých nelíbí je o vás, a že vše je velmi poučné právě pro vás. Nebojte se přiznat své omyly a mýlky, nebojte se přiznat, že se vám něco nepovedlo. Nebo že jste něco pokazili, důležité je, abyste si své omyly připustili.

lev.jpgLEV: TRPĚLIVOST - vše, co se kolem vás děje nyní může se zdát napjaté a možná můžete některé situace vnímat také jako negativní. Ve skutečnosti výsledkem všeho, co se nyní děje, bude výsledek pozitivní. Učíte se ovládat, učíte se vidět své přednosti a odnaučujete si s lidmi jako kočky s myší pohrávat. Důležité je, se naučit za všech okolností zachovat klid, nikdy nepoužívat mstu k tomu, abyste dokázali zdánlivého nepřítele oslabit. Žádná lest ani léčka se nevyplatí nikomu, je důležité myslet na to, že jen s pokorou a s trpělivostí se člověk dostane k vrcholu. Udělejte vše, co je důležité k tomu, abyste zůstali pokojnými bojovníky, abyste si zachovali čistotu své duše a nestřílejte v tuto dobu po nepříteli jedovaté šípy z kuše.

panna.jpgPANNA: LÁSKA- nenechte se oslabovat pochybnostmi o tom, zda konáte správně. Dělejte to, co cítíte, vnímejte svoji intuici a jděte tam, kam vás srdce táhne. Možná budete nuceni zdolat vysokou horu, možná budete muset se brodit řekou rozbouřenou, ale nakonec dojdete na místo, kde se setkáte se svou nejhlubší touhou a představou o tom, že potkáte svoji lásku vytouženou. Vše je důležité podstoupit, někdy je potřeba si poplakat, někdy je potřeba se vykoupit. Nelitujte ničeho, co můžete udělat pro svůj sen a pro svoji představu, nakonec zakotvíte svoji loď na rozbouřeném moři, bezpečně v přístavu. Zachovejte klid a neztrácejte hlavu ani odvahu. Neměňte kvůli nikomu sami sebe, mějte rádi to, jací jste a zachovejte si svoji identitu i povahu. 

vahy.jpgVÁHY: VZDĚLÁVÁNÍ - zvažte všechny možnosti jak zdokonalovat své znalosti. Nebojte se učit se novému, nebojte se své vědomosti zdokonalovat, nebojte se čas ani peníze do vzdělání investovat. Možná budete proti všemu z pohodlnosti protestovat, ale pokud chcete být opravdu prospěšní a úspěšní, nastal čas se učit něco nového. Naučit se to, díky čemu budete v budoucnosti dobře žít i prosperovat. Nepropadejte vlastní pohodlnosti, začněte sami u sebe, se změnami, které chcete vidět kolem sebe. Planeta je v ohrožení a potřebuje, aby lidé nebyli jen sami na sebe zaměřeni. Aby šířili také o tom osvětu, jak mohou pomoci tomuto světu. Také vy, můžete pomoci zachránit tuto planetu. 

stir.jpgŠTÍR: POCHOPENÍ - nepokoje a neklid kolem vás, jsou způsobeny tím, že bojujete. Nechcete se spokojit s tím, co máte nyní a neustále vznášíte vůči svému okolí nějaká obvinění. Sami však jste se provinili a vše, co se vám děje nyní, jste sami sobě způsobili. Není nikdo jiný, než vy sami, zodpovědný. Proto je potřeba zjemnit svá slova i činy a přestat se zabývat tím, kolik kdo vám ukřivdil a přestaňte se přesvědčovat o tom, že lidé kolem vás jsou vinni. Život je ve své podstatě krátký a je potřeba se z něho radovat, mít otevřenou náruč druhým a s lidmi se propojovat. Ne se izolovat. Pokud máte pocit, že vám nikdo nerozumí, uvědomte si, že jste to vy, kdo řeč lidí okolo neumí. Začněte mluvit jazykem lidí kolem sebe a snažte se je více pochopit, pak můžete svůj vlastní osud i život do svých vlastních rukou uchopit. 

strelec.jpgSTŘELEC: ROMANTIKA -Nepochybujte o tom, co cítíte, nepřestávejte věřit tomu, čemu věříte. Pokud pochopíte, že je vše pro vás dokonale připraveno, že má vše svůj smysl i řád. Budete opět klidně spát. Máte vedle sebe partnera, který vás má rád a pokud o něm nevíte, brzy ho poznáte, protože nepřestáváte jej okouzlovat. Máte mnoho příležitostí k seznámení a nyní budete láskou omámeni. Budete prožívat romanci jako z pohádky, budete vedle sebe někoho mít, kdo dokáže vás ocenit. Bude si vás předcházet a komplimenty k vám směřovat, budete znovu zamilovaní, znovu milovat. Nebojte se lásku si brát a dávat, nebojte se ji projevovat a vše krásné objevovat. 

kozoroh.jpgKOZOROH: PRAVDA - budete se radovat, budete se smát, budete vědět vše důležité a nebudete nuceni sami sobě nic nalhávat. Vše kolem vás se bude v pravdě odehrávat, není radno si s nikým pohrávat, protože ten, který začne nekalými zbraněmi bojovat, nakonec sám prohrává. Proto
uchovejte si cit pro dobro, disciplínu a víru. Vaši nepřátelé budou odzbrojeni, oni sami sebou budou nakonec poraženi. Máte lidi kolem sebe, kteří snažili se vám uškodit, ale vy jste vše ustáli a ustojíte, nakonec v dobru zvítězíte. Bude se vám dařit vše, co si usmyslíte. Že v pohádkách vítězí dobro a pokora, to ví každé malé dítě. Poctivostí vůči všem a všemu si vše náramně usnadníte.

vodnar.jpgVODNÁŘ: MEDITACE - hledejte možnosti jak napravit své přešlapy, omluvte se a mějte více pochopení pro lidi kolem sebe. Nebuďte tolik vznětliví a výbušní, neberte si vše osobně, nevztahujte si vše na sebe. Máte nyní pocit, že je všeho na vás příliš, často se vzbouříte, ale tím jen další konflikty vytvoříte. Upokojte se a stáhněte se sami do sebe, vnímejte sami sebe, dýchejte. Choďte do přírody a stromy objímejte, přemýšlejte, jak svému tělu ulevíte. Očista a krátký půst, pomůže vám uvolnit mysl a ve vašich myšlenkách podpořit pozitivní růst. Myslete jen na samé krásné a pozitivní věci, vaše myšlenky jsou zbytečně napadány strachem a negacemi z okolí. Musíte si mnoho toho uvědomit.

ryby.jpgRYBY: POCTIVOST - slunce nyní je vám nakloněno, vše je jím zalité. Jen snažte se zůstat pokorní a bdělí, aby se vše kolem vás nestalo složité. Máte vše, co si jen můžete přát a je potřeba na určitá pravidla slušného chování dbát. Nikoho nesnažit se obelstít ani podvádět, nikomu lhát. Vše velmi brzy nyní obrátilo by se k vám zpět a vy byste mohli nakonec pohořet. Dávejte přednost slušnosti, toleranci, lásce a vstřícnosti. To jsou ty pravé dveře poznání, které vedou k opravdové radosti. Nikdo neměl by pro svůj prospěch lhát, ani okrádat. Vždy je lepší nežli jednou brát, dvakrát dát. Morální hodnoty ctít a to, že je potřeba být opravdu uctivým a slušným člověkem být, na mysli vždy a za všech okolností mít. I kdyby bylo lákavé to, co můžete získat, je lepší se všeho vzdát, pokud měli byste někomu lhát.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama