beran.jpgBERAN:  Nepropadejte vlastní sebelítosti, zlosti ani chamtivosti. Nyní mohou na vás planety takto působit, všechno vás může velmi snadno rozzlobit. Snažte se vnímat sami sebe, vědomě probouzet svůj vnitřní klid. Ve chvíli, kdy se dokážete zastavit a uvědomíte si, že se vlastně nic zlého neděje, že vždy je na zlepšení naděje, pokud se dokážete usmát sami na sebe do zrcadla, i na lidi kolem sebe. Vše se změní a vy dokážete přečkat toto období, kdy byste mohli být na své okolí jen nepříjemní. Snažte se přemýšlet o tom, jak můžete svou energii zjemnit. Dopřejte si klid.

byk.jpgBÝK: Příliš řešíte lidi kolem sebe, příliš hodnotíte a příliš soudíte. Uvolněte se a uvědomte si, že vše je dokonalé přesně takové, jaké je to nyní. Nesnažte se nikoho kolem sebe měnit, naopak, snažte se to, že je člověk každý jiný ocenit. Zastavte se a přemýšlejte, proč chcete kohokoliv očernit. Vždyť vše je jen a jen o vás, o vašem úhlu pohledu na svět kolem sebe. Ve chvíli, kdy necháte zářit své vlastní světlo, kdy uvidíte vlastní přednosti a dary, nebudete mít již potřebu kohokoliv do závoje pomluv halit.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Čeká vás období plné vášně a lásky, je dobrá doba pro otěhotnění a pro všech vizí a snů zhmotnění. Bude se vám vše, na co sáhnete dařit, bude nyní nejlepší období pro to, abyste se nepřestávali o cokoliv snažit. Vše se bude velmi snadno a rychle odvíjet, vše se bude pozitivním směrem odvíjet. Mějte rádi sami sebe, naučte se sami sebe oceňovat, vnímejte vše, čím můžete lidi kolem sebe překvapovat a obohacovat. Přijímejte, dávejte, radujte se, protože nyní se bude váš život odvíjet správným směrem a vy budete jako princové a princezny na královském plese.

rak.jpgRAK: Hledejte uvnitř sebe své světlo, začněte se více svou duší zaobírat, začněte se své duši více věnovat. Ona vás potřebuje, život není jen hmota a hmotné tělo, je potřeba také uvnitř na sobě pracovat, začněte cvičit jógu, začněte pravidelně meditovat, rozličnými knihami listovat. Je potřeba svůj vnitřní svět zvelebovat. Je tolik možností, jak můžete radost své duši udělat, jak můžete sami o sebe pečovat. Vše vám přinese mnoho nové inspirace a novou energii, kterou můžete pot do svých snů a přání věnovat. Tím nejen sebe, ale celý svět obohacovat. 

lev.jpgLEV: Vaše kořeny jsou narušeny, potřebujete si pořádek ve svém životě udělat, je potřeba vyřešit rodinné vztahy a prostředí kolem sebe svou konejšivou energií harmonizovat. Nesnažte se s nikým do konfliktu se dávat, snažte se vše s rozvahou s klidem do pořádku dávat. Vnímejte všechny členy své rodiny, vyčistěte staré nánosy bolesti a pocitů viny. Uvědomte si, že vše je láska a láska může vyřešit všechny bolesti, láska je jedinou a opravdu účinnou na bolest náplastí. Vše se urovná a bude dobré pro všechny členy vaší rodiny, uzavřete mír se všemi lidmi ve své rodině a uzdravte tak své vlastní kořeny.

panna.jpgPANNA: Hledejte ztracené předměty, hledejte vše, co by vám mohlo pomoci naleznout spojení, s vaším dětstvím a dospíváním. Je důležité, abyste se vrátili do svého dětství, abyste pátrali po tom, co jste milovali, čím byste sami sobě nyní jako dítěti největší radost udělali. Tvořte, je důležité, abyste zpívali, tančili a malovali. Vaše vnitřní dítě toto potřebuje, vaše vnitřní dítě nyní vaši pozornost vyžaduje. Pokuste se ve svých myšlenkách vrátit do svého dětství a tím sami k sobě, snažte se sami sebe více poznávat a to tím, že budete staré, hluboko uložené dopisy a fotografie znovu otevírat.

vahy.jpgVÁHY: Jste neustále příliš v kontaktu se svým rozumem a vše řešíte příliš analyticky, nesnažte se vidět svět tolik tragicky a kriticky. Snažte se více věřit v to dobré, nechte si srdce do svého života více promlouvat. Vaše srdce je ve spojení s vaší duší velmi mocné, ale pokud není vyslyšeno, bývá smutné a nemocné. Nyní je důležité myslet více na to, co vaše duše a vaše srdce potřebuje, choďte do přírody a objímejte stromy, nejvíce ty ovocné. Přijímejte více čisté a uzdravující energie z přírody, pijte více vody. To všechno vaše srdce a vaši duši potěší, snažte se více vnímat svoji pravou podstatu a svému vnitřnímu hlasu nastražte uši.

stir.jpgŠTÍR: Zbytečně si nyní vše komplikujete, uvolněte se, dopřejte sami sobě více radosti na světě. Není důležité neustále za něčím se hnát, je důležité v klidu být a ze všech obav a strachů se uvolnit. Vše jde správným směrem, není důvod se bát ani o ničem pochybovat. S nadhledem a s radostí vpřed se pohybovat. Vše je dokonale pro vás připraveno již nyní, vše, co nyní prožíváte a co se děje, má své opodstatnění. Buďte si vědomi svých předností a zůstaňte klidní, nebuďte sebestřední. Ve chvíli, kdy si dokážete uvědomit všechna požehnání, budete vědět, že vám na vaší cestě nic nebrání.

strelec.jpgSTŘELEC: Nyní vás čeká období plné radosti, nemusíte se ničeho bát, snažte se ve svém životě si více hrát. Věnujte se sportu, věnujte se sami sobě, přemýšlejte nad tím, jak udělat radost sami sobě. Již dlouho o něčem sníte a něco si přejete, udělejte vše proto, ať si vše dopřejete. Ve chvíli, kdy si uvědomíte, že si vše zasloužíte, budete vše mít. Je potřeba si vše krásné dovolit. Neodpírejte nic sami sobě, dávejte sami sobě plnou náruč lásky a ocenění a váš život se v pohádkový jako mávnutím proutku promění. Někdy je dobré být do své vlastní krásy zahledění. Na to je čas právě nyní. 

kozoroh.jpgKOZOROH: Nehledejte žádné překážky, ani problémy kolem sebe, přestaňte se na cokoliv a kohokoliv vymlouvat a začněte měnit, co vám nevyhovuje. Pracujte na sobě, již žádné výmluvy, vše máte ve své moci, jste sami svým nepřítelem, nebo pomocí. Znáte cesty ze všech nesnází i nemocí, jen je potřeba přestat se vzdávat své vlastní moci, přestat ukazovat na lidi kolem sebe a přijmout zodpovědnost sami za sebe. Pokud budete na tom, abyste byli se sebou spokojení neúnavně pracovat, bude se vám vše dařit a začnete opravdu tím, jak schopní jste, sami sebe překvapovat. Začněte se ve všem, co umíte zdokonalovat, vždy je co zlepšovat.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Nyní jste a budete pro své okolí neodolatelní, budete zářit a nebudete se o to muset nijak zvlášť snažit. Pokud jste nezadaní, naleznete člověka, který bude vámi okouzlený, a také vy budete novou láskou poblázněni. Pokud jste zadaní, naleznete nové podněty pro to, lidi kolem sebe obohacovat a nacházet nové možnosti jak si v lásce a ve vztahu můžete znovu lásku ukazovat. Užívejte si lásku radost i něžnosti, dávejte si najevo, jak důležití jste jeden pro druhého, jak moc si vážíte toho, že jste překonali tolik radostí i nepříjemností. Vše je nyní nakloněno vášnivému milování, vše je nyní dokonale připraveno pro láskyplné seznamování. 

ryby.jpgRYBY: Nyní mohou nastat komplikace v zaměstnání a nyní bude potřeba řešit vše kolem vaší práce. Pokud cítíte, že je potřeba udělat změnu, ale bojíte se jí udělat, je pravděpodobné, že budete nuceni ze zaměstnání odejít, abyste šli jinam pracovat. Nebraňte se změnám, protože pokud se jim bránit budete, vše se samo vyřeší, a nakonec dostanete příležitost, která vás potěší. Nedržte se ničeho, co již ve vašem životě nefunguje, možná chcete odejít ze vztahu, možná se chcete přestěhovat, nebo začít jinak a jinde pracovat. Vše se začne nyní dít tak, abyste mohli změny udělat, protože takových změn ve výsledku nebudete litovat.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit