Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci říjnu, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoVnímejte kolem sebe ten příliv energie, vyjděte si do přírody, objímejte stromy. Potřebujete načerpat pozitivní energii, pít hodně čisté vody. Vaše tělo je vyčerpané a potřebuje čerstvý vzduch, v poslední době je váš výdej energie, jako začarovaný kruh. Na chvíli se zastavte a uvědomte si, že se ženete a zbytečně se vyčerpáváte, vždyť vy neustále někam spěcháte! Udělejte si den jen pro sebe a pro přírodu, vypněte si mobilní telefon, nasbírejte houby, bylinky a obejměte strom, pak pochopíte, jak moc vám ubližuje zmatek. a shon.


Měsíční horoskop pro Býky:

býkV poslední době jste ovlivňováni okolím, které vám, co máte dělat, napovídá. Uvědomte si, že nikdo nezná váš příběh, nikdo nenosí vaše boty a nikdo jiný nežli vy, píseň vašeho života nezpívá. Proto začněte poslouchat sami sebe, důvěřujte vlastní intuici a udržujte si od okolí jistý odstup a svoji hranici. Pokud budete se jen řídit tím, co vám druzí napovídají, sejdete na scestí. Uvědomte si, že vy nesete zodpovědnost, a proto je důležité důvěřovat tomu, co cítíte vy sami. Co je důležité pro vás? Nenechte se řídit, ani manipulovat svým okolím, ale vnímejte jen to, co je dobré pro vás!


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoskopUmíte ublížit slovem, a to opravdu velmi ojedinělým způsobem. Uvědomte si, že lidé kolem vás bývají vašimi slovy často jako šípem zasaženi, je potřeba nyní více přemýšlet, než vynesete nad lidmi rozsudek a budete se tak snažit upevnit si své výsostné postavení. Je důležitý odstup a zjemnění, namísto vznášené kritiky, věnujte úsměv a pohlazení. Vždyť život je potřeba brát s nadhledem, ohleduplností a být tolerantní k lidem vedle sebe. Zbytečně v poslední době střílíte jedovaté šípy kolem sebe. Objímejte nyní a chvalte lidi kolem sebe, tím obohatíte nejvíce sami sebe.


Měsíční horoskop pro Raky:

horoskopNecouvejte z rozhodnutí, která jste již jednou udělali, pokračujte, a i kdyby pomalu, neustále vpřed našlapujte. Nyní ztrácíte víru a sílu, ale pokud dokážete překonat své strachy a obavy, budete vítězit. Budete se radovat z toho, že jste všechny těžkosti překonali, že jste na své cestě nelehké, vytrvali. Někdy běžíte, nyní zdá se běh jen velmi pomalý, ale zůstaňte vytrvalí. Vítězí i ti, kteří na své na chvíli cestě zpomalí. Budete mít vše, co si přejete i když možná, nezdá se to nyní. Budete na vítězné příčce stát a budete se radovat, jen je potřeba v započatém konání vytrvat! Vše do konce dotahovat.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoskopPředstavte si vizi nejkrásnější budoucnosti, jaké to bude, až naplníte všechny své sny a přání. Sněte a vizualizujte si vše, co si přejete. Jste schopni dokázat všechno na světě. Vnímejte příliv energie z přírody kolem sebe, dívejte se na nebe a představujte si v nejkrásnějších představách sami sebe. Není nic, co by vám mohlo bránit v radosti, jen pokud sami sobě budete vkládat klestí a klacky do cesty. Nevytvářejte si zbytečné limity a omezení, protože je veliká pravda, že nic nemožné není. Vše je především o důvěře v sebe samé a o sebejistotě a pozitivním myšlenkovém nastavením.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoskopOkázalost vaší bytosti je zřejmá a lidé kolem vás, vás velmi obdivují a často se vámi, vaší prací a přístupu k životu motivují. Jen vy neustále pochybujete sami o sobě a hledáte na sobě chyby, neustále se vám na sobě samých něco nelíbí. Pokud opravdu cítíte nespokojenost a víte, že můžete okolnosti změnit, přestaňte si stěžovat a na sebe do zrcadla zuby cenit. Najděte každou maličkost, za kterou se můžete ocenit! Máte rádi jistotu a klid a chcete vše dokonalé mít. Ovšem je potřeba přestat naříkat a začít konat, přestat si stěžovat a začít na sobě pracovat. S láskou ke své bytosti přistupovat a v klidu a pomalu vpřed postupovat. Není potřeba plastické operace podstupovat, radikálně hubnout, nebo být přespříliš výstřední, abyste si mohli dokonalí připadat.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoskopKomunikace s lidmi nyní je velmi důležitá, protože čím více budete společnost navštěvovat, čím více budete s lidmi kolem sebe komunikovat, tím snadněji budete toho, co si přejete dosahovat. Není dobré na své sny vyčkávat doma u televize, pravého partnera si nevyčtete v knize. Je potřeba aktivně mezi lidmi žít, vnímat jejich různorodost a krásu, tím vším se inspirovat, a ještě barevnější si život udělat. Můžete třeba učit se tancovat, kurz vaření navštěvovat, nebo do parku jít běhat. Buďte otevření, vstřícní a na vše připravení. Váš osud nyní, přinese vám překvapení. Také ti, kteří si to přejí, mají velmi dobré podmínky k otěhotnění.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoskopUvědomte si, že je potřeba si ujasnit co opravdu chcete ve svém životě prožívat, je potřeba zaměřit se na partnerství a začít si svou situaci užívat, nejen přežívat. Máte dostatek elegance, velké kouzlo osobnosti, a to je potřeba začít projevovat, začít si svoji sílu a vnitřní i vnější krásu uvědomovat. O sebe pečovat a lásku a náklonnosti svým protějškům věnovat, o ně i o sebe pečovat. Pokud hledáte lásku na celý život, potkáte ji a budete chápat, proč bylo dobré si na ni počkat. Máte ve svém protějšku vedle sebe poklad, a proto ze svého vztahu vymeťte minulost a vyneste starý odpad. Nyní nastává čas vašeho dokonalého propojení, budete vzájemně jeden druhým okouzleni.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoskopNyní vás pohlcuje negativita a projevuje se na vás vliv minulosti. Je potřeba začít se soustředit na sílu okamžiku tady a teď, tedy přítomnosti. Nikomu neprospějete tím, že budete mít nad hlavou minulosti stín, který bude bránit slunci zářit. Nechte plavat vše, co bylo, nechte odejít vše, co vám ublížilo. Vnímejte všechna požehnání, která jsou tu nyní, a snažte se soustředit na všechna důležitá spojení s vaším pochopením. Nic nebylo zbytečné, vše mělo a má svoji cenu. Bylo to těžké učení, ale vyšli jste z něho silnější a moudřejší, pochopte, že kdyby nebylo, co bylo, nikdy nepoznáte pocity vítězství, ani zadostiučiní. Máte vše, co potřebujete, máte více než většina lidí na této planetě.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoskopVaše ego, začíná se drát napovrch a vy nyní máte pocit, že musíte všem kolem sebe ukázat, jak jste silní a vlivní, ovšem jste v poslední době značně nespolehliví a zbytečně horliví. Nemusíte lidem kolem sebe cokoliv dokazovat, nemusíte nikomu nic ukazovat. Je důležité spokojenost a radost z maličkostí prožívat, zkuste si více okamžik tady a teď užívat. Namísto toho, abyste se hnali vpřed a snažili jste se komukoliv cokoliv dokazovat, můžete jít na zahradu ořechy sbírat, číst dětem pohádky, péct buchty dětem svým i ostatním. Vždyť když jste vedeni láskou, jste lidé tak láskyplní a úchvatní. Nenechte své Ego se uplatnit. Otevřete náruč plnou lásky a raději dávejte dětem s trpělivostí odpovědi na otázky.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoskopUvědomte si, že nemáte vždy pravdu a nemusíte mít vždy poslední slovo. Že je potřeba více lidem kolem sebe dávat prostor k dialogu a vyhnout se všem vševědoucím monologům. Nyní se vám daří, ovšem je potřeba energii investovat abyste dokázali svůj životní standard snadno udržovat. Nepropadejte přesvědčení, že vše se samo bude dít, že když vše máte nyní, že se nemůže to změnit. Je potřeba být milí, láskyplní a ohleduplní. Pak se vám budou všechny sny a přání snadno plnit. Pokuste se nápady lidí kolem sebe také ocenit. Pokud dokážete se s lidmi propojovat vzájemně se obohacovat, budete ještě rychleji svých cílů dosahovat. Přestaňte ostatní ignorovat. Oni také vědí a znají, nejste jediní na světě, kdo všemu rozumí.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoskopProplouváte mezi dny a nemáte čas na své vlastní potřeby a sny. Nyní je potřeba zamyslet se nad tím, co bude dál, co je to, co by mělo ve vašem životě následovat. Je potřeba začít si svou budoucnost představovat a cíl své cesty si vizualizovat. Myslíte na lidi kolem sebe, pomáháte jim jejich sny naplňovat, ale odsunuli jste sami sebe a nyní je potřeba více péče a pozornosti sami sobě věnovat. O sebe pečovat, hýčkat se a rozmazlovat. Nyní si splňte alespoň jedno přání a udělejte radost sami sobě, obdarujte se a dovolte co nejvíce sami sobě. Přistupujte k sobě, jako k té nejvzácnější na světě osobě. Seznamte se sami se sebe.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Reklama