beran.jpgBERAN: vánoční čas je vhodný k zamyšlení se nad tím, kam budou vaše kroky pokračovat. Kam chcete jako bytost směřovat. Je důležité, aby cesta vedla ke světlu a pomoci lidem okolo sebe, ale také ku pomoci celému světu. Darujte bezdomovcům část svých starých svetrů. Uvědomte si všechna požehnání, uvědomte si, že máte víc, než sami potřebujete. Vždyť jste se všemi propojeni na této krásné planetě. A tak, pokud druhé obdarováváte, pomáháte a podporujete, jste na nejlepší cestě ke světlu a k vlastní sebe-hodnotě.

byk.jpgBÝK: vnímejte více své nitro, nikoliv to, jak vypadáte navenek. Je velmi důležité pochopit, že tím, že budete si neustále na něco a na někoho hrát, ošálíte možná své okolí, ale ne sami sebe. Je důležité podívat se do svého nitra a poslouchat co duše potřebuje, co vám duše povídá. Buďte sami sebou, nesnažte se navenek být dokonalí, ale buďte pravdiví. To je to, co lidé okolo vás nejvíce ocení. Nehrajte si na schovávanou sami se sebou a ukažte světu svoji pravou tvář, protože s maskou na obličeji klameš jen sám sebe, a sám před sebou se beztak neschováš.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: nepotlačujte to, co si myslíte, nebojte se city projevovat. V období, kdy necháváte minulý rok za sebou a budete vítat ten nový, budete mnoho citu a lásky sami potřebovat. Začínáte si opravdové hodnoty a cenu života uvědomovat. Život o ničem jiném nemá být, než o tom, jak lásku druhému a úctu sám sobě projevit. Dávejte lásky plnou náruč lidem kolem sebe, milujte také sami sebe. Energetická výměna citů a něžností vás vesmírně obohatí a vy nakonec budete se cítit opravdu bohatí. Čistá esence lásky vyslána lidem kolem sebe, se nikdy v temnotě neztratí.

rak.jpgRAK: hněv a vztek také patří k životu a vám se nyní mohou staré rány otevírat a vyjevovat. Nesnažte se nijak s bolestí ani se mstou obchodovat. Co dáváte, to se vám vždy vrátí a je potřeba nyní v tomto období se zastavit a dojít k pochopení, že jediná cesta jak vyjít z minulosti k nové budoucnosti je odpuštění. Smiřte se nyní se svými nepřáteli, odpusťte všem, kteří vám ublížili. Nikdo nebyl ničím víc, než vaším učitelem a záleží jen na vás, zda zůstane ve vašem chápání všeho bytí, nepřítelem. Posílejte lásku ke všem bytostem bez rozdílu a posilujte v to, že láska je to jediné, co má smysl, víru.

lev.jpgLEV: komunikaci srdcem, ne slovy je potřeba mezi vámi a okolím udržovat. Nyní je období, kdy je potřeba vše srdci, ne rozumu, podřizovat. Nesnažte se nikomu nic nařizovat, jen mlčte a vnímejte, jak z vašeho srdce tryská proud bezpodmínečné lásky a radosti. Láska je lékem na všechny bolesti i starosti. Ve chvíli, kdy se oprostíte od rozumu a začnete vnímat své srdce, rázem budete držet ty nejhodnotnější dárky v ruce. Uvědomte si, pro koho ve skutečnosti tluče vaše srdce. Milujte své muže i ženy, děti i nepřátele. Každý člověk bez výjimky si zaslouží vaši lásku a pochopení, protože jen tak pomůžete sami sobě a ukončíte všechna svá trápení.

panna.jpgPANNA: jste součástí celku, jste neviditelnými spoji propojeni se všemi bytostmi na planetě Zemi. Ovšem držíte se zbytečně pořád jen při zemi. Snažte se uvolnit své myšlenky a všechna svá myšlenková omezení, rázem se rozlétnete a budete osvobozeni. Uvolněte své zastaralé myšlenkové okovy, změňte perspektivu a usmívejte se. Jste vítanými hosty na této planetě a jste nositeli světla, lásky, radosti i hojnosti. Není důvod se obávat, dovolte sami sobě uvěřit v zázrak. Cokoliv si dokážete ve své mysli představit, to všechno může se stát. Pomozte sami sobě se od té těžké koule na své noze, odpoutat a letět jako pták.

vahy.jpgVÁHY: nezabývejte se úklidem, ani jinými malichernostmi. Uvědomte si, jak moc je důležité udržet si vnitřní klid na úkor dokonalosti. Dokonale vypadáte, dokonale předstíráte. Uvolněte se a mějte srdce otevřené, není důležité, zda jsou příbory v příborníku dokonale vyleštěné.  Je důležité, kolik v tomto období dáte sami sobě pozornosti a jen vy sami můžete ten kolotoč vyčerpávajících rozhodnutí zastavit. Pokuste se vnímat, že hmota není důležitá, pokud vy máte být vyčerpaní a tíhou zodpovědnosti znaveni. Usaďte se v klidu na pohovku, sledujte krásné pohádky a buďte z toho uvolnění nadšeni!

stir.jpgŠTÍR: manipulace neměla být nástrojem, jak žádat o pomoc a o pozornost. Uvědomte si, že to, že budete si za každou cenu své prosazovat, nikam nevede. Zpívejte, malujte, radujte se ze života. Buďte kreativní a sdílní. Zpívejte koledy, posílejte všem, které máte rádi pohledy. Přestaňte na chvíli přemýšlet nad tím, z čeho prospěch budete mít a zkuste prostě jen jednoduše tady a teď být a podle hlasu svého srdce žít. Vše přijde samo tak, jak přijít to má a vy se jen uvolněte. Nikdo od vás nic ohromujícího nečeká.  Jen láska a pohlazení, to jsou dárečky k nezaplacení, ty každý ocení.

strelec.jpgSTŘELEC: nejodvážnější způsob jak projevit své schopnosti je, přestat se bát krok do neznáma udělat. Na všechny výzvy reagovat. Život předkládá výzvy, a pokud člověk výzvám dokáže čelit dobrovolně a s důvěrou, neodnáší si žádné jizvy. Jen poznání a to je v životě nejcennější. Poznání, že život je dar a jako s darem je potřeba s ním zacházet. Žít naplno a přestat problémy jen obcházet. Hledat řešení, i když může se zdát, že řešení neexistuje. Protože ten, kdo věří nakonec vždy to, co hledá, nalezne. A pomozte těm, kteří nemají kde spát. Nechť na ulici nikdo nezmrzne.

kozoroh.jpgKOZOROH: kdo lže, ten také krade a říká se, že do pekla se hrabe. Uvědomte si, že není rozdíl mezi malou a velkou lží, že není dobré podvádět nikoho, ani sami sebe. Je důležité otevřít oči a přestat lhát, je potřeba se pravdě do očí podívat. Změnit vše, co je zastaralé, nefunkční a nemá žádný smysl pro nikoho. Projděte si seznam svých starostí a problému a najděte řešení. Nenoste si s sebou staré dluhy do nových dnů nového roku. Rozhodněte se pro změny! Buďte plně upřímní a poctiví, k lidem kolem sebe uctiví. Pokud chcete se transformovat, změnit své vibrace směrem k božství umírněte své potřeby a nakupujte všech nesmyslů menší množství.

vodnar.jpgVODNÁŘ: aby vaše energie a vše kolem vás bylo v harmonii, je potřeba myslet na své zdraví. Na slinivku, na slezinu a také na střeva a vnitřní orgány. Vaše tělo je nyní náchylné k zatížení. Upokojte své potřeby mlsat a dělat ze svého těla pytel na odpadky. Poctivě vnímejte své tělo a jeho potřeby, jezte střídmě, žádné uzeniny, sladkosti ani konzervy. Vnímejte, co vaše tělo potřebuje, a nehrňte do sebe vše, co vidíte, protože své tělo velmi zatížíte a všechno v novém roce co zasejete ve svém těle, sklidíte. Vyhýbejte se kávě, alkoholu a kouření. Dopřejte svému tělu klid a očištění. Probudíte tak také své hluboké vnitřní moudré vědění.

ryby.jpgRYBY: člověk je tak mladý a vitální, jak stará se sám o sebe. Uvolněte se a vnímejte sami sebe, obraťte nyní veškerou pozornost sami na sebe. Zamyslete se nad tím, co by vám udělalo největší radost, co nejvíce sami potřebujete. Obdarujte sami sebe tím, co si nejvíce přejete. Nejde o to, mít skříně plné moderního oblečení, lednici plnou luxusního jídla a pití, nejde o nakupování a peníze. Jde o lásku, kterou potřebujete projevit sami sobě. Chovejte se sami k sobě jako k malému dítěti. Pokuste se zamyslet nad tím, co je vaše největší přání. Co je pro vás důležité. Možná jen špatný žebříček vašich hodnot, dělá vše jen zbytečně složité. Změňte staré zvyky, které máte zažité, a nefungují, protože jsou přežité.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama