beran.jpgBERAN: jste na cestě k radosti a ke štěstí, uvolněte se a vnímejte příliv hojnosti. Andělé k vám přicházejí a jsou připraveni na všechna vaše přání, na všechny možnosti. Nevzdávejte se toho, co cítíte, že potřebujete. Nevzdávejte se svých snů a přání, protože všeho dosáhnete snadno a znenadání. Není nutné, ani žádoucí žádné naříkání. Vaše srdce, pokud bude otevřené, ukáže vám cestu ven ze všech starostí, jen vy sami si způsobujete bolesti. Je načase, všechny bolesti vírou rozpustit.

byk.jpgBÝK: hledejte cestu k lidem, se kterými si nerozumíte. Snažte se je pochopit a snažte se situaci, která mezi vámi nastala jinak uchopit. Každý člověk je jiný a nikdo vám nechce ubližovat, ale každý člověk přináší vám drahocenné učení. Netrapte se tím, že bylo vám ukřivděno, nebo ublíženo. Hledejte možnosti, jak skrze lásku pravdu na obou stranách připustit. Odpustit. Láska dokáže zázraky a veliké divy, ani vy nejste dokonalí, také vy, děláte chyby. Mějte na paměti, že je potřeba stavět, ne pálit mosty. Poté vše se změní a vy sami naleznete vnitřní klid a souznění.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: jste nyní na cestě lásky a lásku dávejte i přijímejte, milujte se, líbejte se, objímejte se. Vnímejte fyzickou rovinu lásky i vašeho bytí, vnímejte sílu vřelého objetí. Jste bytosti světla a lásky a lásku je potřeba dávat, rozdávat, neprosit o ni, ale světu ji ukázat. Pokud dokážete šířit lásku kolem sebe, svět se změní a vy si uvědomte, co opravdu chcete. Pokud si to přejete, je vhodný čas pro otěhotnění, nebo oplodnění. Toto plodné období plné lásky bude trvat a vy se oddávejte těm, které milujete a neváhejte se vášnivě milovat.

rak.jpgRAK: váš svět se nyní zdá zamračený a plný zmatků a nedorozumění. Zbavte se všeho svého lpění a chtění. Uvolněte se. Pokud něco žádáte, vyčkávejte a nemanipulujte. Vše je pro vás dokonale připraveno, vše bude přesně tak, jak to být má. Není kam spěchat, naopak, snažte se vše proudu času ponechat. Pokud budete se za každou cenu prosazovat, pokud budete si pozornost a péči vynucovat, budete ztrácet a ještě více pochybovat. Vše má svůj dokonalý řád, vše funguje, pokud nevyvíjíte na svůj vlastní život a osud zbytečný tlak. Zastavte se, nebuďte jako nezastavitelný, rozjetý vlak.

lev.jpgLEV: máte mnoho obdivu a lásky kolem sebe, máte milující děti, rodiče a skvělé přátele! Nejste na nic z toho, co se vám děje, sami. Máte s kým sdílet své radosti i trápení, máte komu se na rameni vyplakat a s kým se smát. Co jen více si může člověk přát. Aby mohl milovat, aby tu byl někdo, kdo vás bude mít opravdu rád. Užívejte si pozornost a lásku lidí kolem sebe, protože důležití jsou také dobří přátelé. Všechno ostatní, co třeba nyní nefunguje, se vyjasní a osud vám všechny ty situace, které se staly, brzy vyjasní. Budete šťastni. Jste úžasní!

panna.jpgPANNA: udělat krok a vejít do nového příběhu svého života, nechat to, co je za vámi za sebou. Soustředit se na to, co se děje teď a nehrnout minulost před sebou. Minulost vás dovedla za ruku a s láskou tam, kde jste nyní, a záleží jen na vás, zda jí dokážete poděkovat a pustit její ruku, protože jste dospěli. Máte před sebou nové kapitoly svého života, nové radosti a záleží jen na vás, zda si budete život zbytečně komplikovat a vytvářet si zbytečné bolesti. Ve chvíli, kdy se smíříte plně sami se sebou, klid ve vaší duši se rozhostí. Jste na této planetě vítanými hosty.

vahy.jpgVÁHY: vnímejte více své tělo, snažte se na své tělo více naladit. Nejen dobře ho nakrmit, ale také s láskou své tělo pohladit. Vy velmi pracujete pro druhé, staráte se o všechny kolem sebe, ale obraťte nyní pozornost sami na sebe. Dopřejte si cvičení, jógu, masáže a uléhejte k odpočinku na péřové polštáře. Vytvořte si malé denní rituály, které budete dodržovat a uvědomte si, že zrcadla jsou jako oltáře. Co budete do nich projektovat, co budete si před nimi říkat a prozpěvovat, to se ve vašem životě bude objevovat.

stir.jpgŠTÍR: máte před sebou krásné období, kdy budou naplněny všechny vaše představy a vaše sny. Plníte si všechny potřebné povinnosti k tomu, abyste byli spokojeni sami se sebou. Netaháte těžký pytel nevyřešených záležitostí za sebou. Uvědomte si, že pokud nebudete nadále sami sobě ulevovat, pokud dokážete na sobě poctivě pracovat, bude se taková snaha ve vašem životě objevovat. Budete i nadále spokojeni, ze všeho kolem sebe uspokojeni. Brzy pocítíte vnitřní chvění, protože přicházejí změny a vy budete jako kukla, která se v motýla promění.

strelec.jpgSTŘELEC: nebojte se žádné výzvy, která byla před vás postavena. Jste silný muže i silná žena a vaše mužská a ženská síla ve vás byla propojena. Budete vnímat svůj duchovní růst, pokud chcete tento proces umocnit, naordinujte si krátký úplňkový půst. Soustřeďte se sami na sebe na tu sílu, která se ve vás probouzí a která vás neochvějně a beze strachu vpřed povede. Vnímejte, že jsou kolem vás lidé, kteří jsou vaši přátelé. Oni vám budou na vaší cestě pomáhat, můžete se na ně spolehnout a o pomoc žádat. Nejste na vše sami, jste lidmi, kteří vás mají rádi obklopeni.

kozoroh.jpgKOZOROH: finanční hojnost, blahobyt, zdraví a požehnání. To všechno vás čeká nyní. Nebojte se investovat, nebojte se renovovat, odcestovat, začít nové projekty a nebojte se realizovat. Máte před sebou velké možnosti, jen je potřeba udržovat na své cestě správnou míru s lidmi kolem sebe sounáležitosti. Propojujte se, důvěřujte lidem kolem sebe, budou vám pomáhat vašich snů a přání dosahovat. Nyní je důležité spolupracovat. Pokud bude vás více pro jeden cíl pracovat, budete snadněji výsledků dosahovat. Milujte a nechte o sebe pečovat.

vodnar.jpgVODNÁŘ: vaše srdce je a bude otevřeno, vnímejte sílu lásky, kterou můžete dát. Uvědomte si, jak moc jste požehnaní, máte kolem sebe tolik lidí, kteří stojí o to, s vámi sdílet tento života a s vámi se radovat. To je ten nejcennější dar, mít vedle sebe člověka, který stojí o to vás znát i nadále poznávat. Lidé kolem vás respektují to, jací jste a potřebují od vás jediné, lásku. Lásku můžete rozdávat bez hranic, bez omezení a přesto jste někdy lidem kolem sebe uzavření. Snažte se být více vstřícní a mějte pro lidi kolem sebe více pochopení.

ryby.jpgRYBY: v tomto období buďte obezřetní, dívejte se více kolem sebe, pozorujte letící ptáky, stromy i nebe. Máte kolem sebe tolik krásy, snažte se ji více srdcem vnímat, snažte se z přírody čerpat láskyplnou energii a stromy objímat. Život je ve své podstatě krátký a tato planeta se neustále mění. Vnímejte její krásu, protože každý okamžik můžete vidět jen jednou jedinkrát a naposledy. Mějte oči i srdce otevřené, vnímejte vše, co se kolem vás děje. Máte nad sebou andělů plné nebe, jsme tu pro vás a pro vaše přání, uvolněte se a vnímejte příliv požehnání.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit