Měsíční horoskop pro Berany:
Důvěra a poctivost, kterou jste doposud vkládali do svých představ sami o sobě a do svých snů, se vám několikanásobně vrátí a nikdo a nic je již nezvrátí. Ke každému se vždy čelem jeho konání obrátí. Proto je důležité vytrvat a ve všem co jste započali pokračovat. Život je potřeba žít s důvěrou a s odhodláním. Vše se bude dařit tak, jak jste si kdysi přáli a nyní přijde výsledek toho, že jste všechny pochybnosti překonali a dokázali jste pokračovat, přestože jste pochybovali. Není žádoucí, abyste na své cestě nikterak nechybovali, ale abyste se ze svých chyb poučili a s vírou a s nadějí ve všem, co vám dává smysl, pokračovali.


Měsíční horoskop pro Býky:
Velká láska a radost ze života, světlem bude prozářena samota a prázdnota. Avšak je důležité, aby vám vždy a za všech okolností zůstala vaše osobitost a sebe-hodnota. Vztahy jsou krásné a krásné je také první milování, ovšem zbloudí ve vztahu ten, který podle potřeb druhého vpřed uhání. Myslete sami na sebe, přestože jste, nebo brzy budete velmi okouzleni někým, koho máte nebo budete mít vedle sebe. Člověk nesmí zapomínat sám na sebe. Plnit druhým přání je krásné, ale nesmí se stát, že začnete na druhé více nežli sami na sebe dbát. Nezapomínejte o své vlastní sny pečovat a péči svým vlastním potřebám věnovat.


Měsíční horoskop pro Blížence:
V posledních týdnech jste měli velmi napilno a velmi jste si plánovali, avšak je důležité, abyste své plány a představy do konce dotahovali. Máte mnoho představ a možností, ale poddáváte se lenosti. Neodbývejte to, co je důležité, protože tak si vše vytváříte zbytečně jen více složité. Nikdo nikdy nevytvořil nic okázalého, když odkládal, co bylo potřeba udělat, přestaňte lenivět a začněte konat. Nikdo za vás nebude plnit vaše povinnosti a také nyní budete mít období, kdy můžete velmi snadno přibývat na hmotnosti. Lelkování již bylo dosti. Začněte se hýbat, začněte své sny a plány realizovat, abyste nemuseli za čas promrhaného času litovat. Výzvy přítomnosti není dobré ignorovat.


Měsíční horoskop pro Raky:
Vaše jemnost a krása vaší duše nyní se touží projevit také navenek. Nebojte se poranění, nebojte se zranitelnosti. Otevřete se světu a uvidíte, že je přátelský a plný lásky, nedělejte si s ničím zbytečné starosti. Máte při sobě mnoho andělů, kteří o vás pečují a chrání vaše kroky životem vpřed. Usmívejte se a nechte rozkvést své duše krásný svět. Potkáte lidi, kteří budou vámi okouzleni, a zadaný bude ten, který nyní zadaný není. Mnohé se v tomto období ve vašem životě k lepšímu změní. Jste pro svou roli na tomto světě dokonale stvořeni. Zanechte za sebou bolesti minulosti, všechny pochybnosti a buďte všemu a všem s důvěrou otevřeni.


Měsíční horoskop pro Lvy:
Okázalost, ale také marnivost skrývající se za tím co děláte a co říkáte. Nenaříkáte, ovšem dáváte lidem kolem sebe pocit, že jste natolik jedineční, že nelze výše vašich výsledků dosahovat, přestaňte se vytahovat a začněte lidi kolem sebe více podporovat a motivovat. Pokud neudržíte si potřebnou pokoru, spadnete dolu a budete nuceni znovu krok po kroku vystoupat nahoru. Pochopte, že výsledky přináší dřina, píle a odhodlání, ale také je důležité udržet si pokoru a nepropadnout pocitu, že jen vy jste dokonalí a fenomenální. Každý den oceňte někoho jiného nežli sami sebe, motivujte a předávejte zkušenosti také lidem kolem sebe. Tím nejvíce budete posouvat vpřed sami sebe.


Měsíční horoskop pro Panny:
Ochranu máte a veliký pokrok vás čeká, opět jste se dostali do stavu, kdy vás nikdo a nic nezastaví. Plně začnete zhmotňovat své sny a představy. Vždy dosáhnete všeho, co si vezmete do hlavy. Máte ochranu nad sebou, máte své anděly a ti vás kupředu povedou. Vnímejte příliv kreativní energie, sršíte nápady a budete velmi snadno a lehce vpřed postupovat, lidé vám budou pomáhat a rodina vás ve vašem konání bude podporovat. Není důvod o sobě pochybovat. Je potřeba se milovat, hýčkat a za vše, co jste doposud dokázali se chválit a obdivovat. Nezastavujte se, naopak je potřeba vytrvat a konat. Vždy jste si dokázali vše splnit a do konce své vize s lehkostí dotahovat, nic zbytečně neprotahovat. Stačí jen a jen pokračovat.

Měsíční horoskop pro Váhy:
Krásné období plné radosti, hojnosti a požehnání. Nebojte se užívat si vše krásné, co prožíváte nyní, pokud nebudete mít negativní myšlenky a pochybnosti vše si udržíte a nic se nezmění. Období je vám nakloněno, budete vnímat příliv lásky, hojnosti a blahobytu. Užívejte si nyní každou minutu. Je důležité přestat řešit, co bude v budoucnosti a více věřit tomu, co se děje nyní v přítomnosti. Nedovolte si žádné zbytečné pochybnosti. Obdarujte sami sebe něčím, co si již dlouhou dobu přejete a radujte se z toho, že si můžete dopřávat. Ne každý na této planetě má stejně jako vy, možnost z postele radostně ráno vstávat! Pokud jste svobodní, budete se brzy ženit nebo vdávat.


Měsíční horoskop pro Štíry:
Tíží vás minulost, ale přesto nejste ochotni se jí věnovat, udělat si pořádek sami v sobě a přestat prstem kolem sebe ukazovat. Váš pocit, že jste bez chybičky a že jste neomylní, správný není, je potřeba pochopit, že také vaše slovo může ublížit a že máte zkreslené o tom, co se kolem vás děje, mínění. Pokud dokážete se vrátit do minulosti, kde vznikly vaše představy o tom, že jste jen obětí, pochopíte, že jediné co vám chybí je láska a objetí. Byli jste opomíjeni již jako děti. Dnes už jste ale dospělí a nastal čas, aby byly staré rány odpuštěny a zhojeny. Abyste mohli v lásce žít, je potřeba všechny bolesti minulosti si pojmenovat, připustit a rozpustit. Pak můžete se do nových začátků s radostí pustit.


Měsíční horoskop pro Střelce:
Komunikace s okolím nyní vám dělá starosti, jakoby nikdo nerozuměl tomu, že chcete jen trošku pozornosti.  Vaše okolí je zvyklé k vám přicházet a brát si plnou náručí, jako byste byli naučeni splnit vše, co vám někdo poručí. Vy však potřebujete lásky plnou náruč, ve které si člověk když má bolest uleví a pobrečí. Je však důležité, abyste si uvědomili, že vy sami jste se do takové situace postavili, že takto jste si konstelaci postavili. Nikdo jiný nežli vy nemůže změnit vaše v ní postavení, již nedovolte, abyste byli opomíjeni. Vnímejte své potřeby a těšte se z toho, že máte možnost je naplňovat, přestaňte se neustále ohlížet na to, zda se to bude nebo nebude vašemu okolí zamlouvat. Začněte svoji pozici měnit, přestaňte se vymlouvat.

Měsíční horoskop pro Kozorohy:
Udělejte si čas na to, abyste si ujasnili, kam chcete nadále směřovat. Lidé kolem vás jsou nadšeni z vaší energie, z vašeho přístupu a kreativity, ovšem vy se odtrhujete od reality. Sny se mají snít, je dobré mít představy o své budoucnosti, ovšem je také důležité je realizovat a započaté projekty dotahovat. Realistický pohled na vaše plány a investice je důležitá, není bezedná vaše pokladnice. Vnímejte to, co děláte nyní, ať v budoucnosti nejste hypotékami, půjčkami, ani sliby zatíženi. Ponechte si lehkost bytí, není potřeba příliš do běhu událostí zasahovat, konejte, ale snažte se opatrně a s rozvahou investovat.Měsíční horoskop pro Vodnáře:
Vaše tělo je nyní pod velikým tlakem a velmi zatíženo tím, že jste dlouhou dobu zapomínali na sebe. Jídlo ve spěchu, špatný spánek, stres a vnitřní pnutí z obav z budoucnosti. Je důležité nyní se nastavit a dát si čas se zotavit. Dopřát svému tělu kvalitní a vydatnou stravu, doplnit vitamíny a minerální látky. Uvědomte si, že tělo není odpadkový koš, abyste do něho vhazovali odpadky. Vnímejte to, co jíte, co nakupujete a co svému tělu dáváte. Vše se ve vašem těle ukládá a vy přestaňte tuto informaci opomíjet, ani odkládat. Začněte se sami sobě ihned věnovat, začněte odpočívat a zdravě se stravovat.Měsíční horoskop pro Ryby:
Kontakt s přírodou a s vodou je nyní pro vás důležitý. Příroda vám dodá dostatek energie a naladění, voda, kterou vypijete, udělá mnoho dobrého pro vaše tělo a pro jeho očištění. Zpívejte, tancujte, radujte se a procházejte se kolem potoků v lese. Dýchejte čerstvý vzduch a opakujte pozitivní afirmace, oddávejte se přírodě a praktikujte v ní krátké meditace. Objímejte stromy a přemýšlejte sami o sobě. Chtějte pro sebe více této léčivé energie, pod tíhou starostí, smogu a nečistého prostředí se vaší duši i vašemu tělu těžko žije. Málokdo má tu možnost se lesem procházet a vy máte v poslední době problémy i z domu vycházet. Začněte si pro sebe chvíle k odpočinku častěji nacházet.


Více na www.hvezdanadeje.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama