Lucie Biedermann Doležalová je žena, která mluví s anděly. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení v měsíci lednu, se můžete podívat níže.

Měsíční horoskop pro Berany:

horoscopePodívejte se kolem sebe, zda nejste zaměřeni jen sami na sebe. Myslete v tomto období na své blízké více než obvykle. Vaše rodina je pro vás v tuto chvíli samozřejmostí, ale snažte se každodenně dělat svým blízkým malé i větší radosti. Možná nejste jediní, kdo má opravdové starosti. Někdy tím, že dáte pozornost lidem kolem sebe a přestanete být zaměřeni sami na sebe, obohatíte svět natolik, že se především vám samotným bude zdát krásný.


Měsíční horoskop pro Býky:

horoscopeČtěte, odpočívejte, myslete na své zdraví. Snažte se plně vnímat čistý vzduch, který vdechujete, myslete na to, jak s každým výdechem vše nepotřebné vydechujete. Hodně spěte a před spaním hodně sněte. Sněte si své sny, kam chcete jít, kam chcete směřovat, snažte se nyní především své vlastní cestě věnovat. Záleží jen na vás, kam půjdete, zda budete bloudit nebo si za svými sny cestu najdete.


Měsíční horoskop pro Blížence:

horoscopeVěnujte se především tomu, co vás baví, buďte kreativní. Kreativní tvoření vás dokonale naladí a uklidní. Pokud se necítíte dobře, pokud potřebujete pozitivní energii, zkuste psát, zkuste jógu, zkuste malovat. Pokuste se jakýmkoliv způsobem kreativně projevovat. Začnete tak uvnitř sebe skryté talenty objevovat. Budete nacházet další možnosti, jak svět kolem sebe udělat krásnějším a jak jej obohacovat. Lidé budou vaši tvorbu milovat a obdivovat!


Měsíční horoskop pro Raky:

horoscopeOddanost tomu, čemu vy sami věříte. Oddanost všemu, co má smysl právě pro vás. Vy víte, co je potřeba udělat, abyste byli spokojení. Jen je potřeba nyní zvolit cestu, která se zdá být těžší, ale je jisto jistě cesta smysluplnější. Bude mít tím větší smysl, čím budete sami sobě a tomu čemu věříte oddanější. Máte své hranice, ale nenechte druhé, aby je překračovali. Věřte více sami sobě, protože vaše postoje a požadavky mají svůj důvod! Nebojte se obhajovat to, co je pro vás správné. Jedině tak, naleznete opravdové uspokojení a přijde myšlenkový přerod.


Měsíční horoskop pro Lvy:

horoscopeČeká vás velké prozření nad vlastními možnostmi, nad vlastní silou, kterou objevíte a projevíte. Čeká vás velké požehnání v podobě hojnosti a blahobytu. Všechny překážky na vaší cestě budou odstraněny a vše bude v důsledku vašeho snažení oceněno. Nic, o co jste se v minulosti snažili, nebylo zbytečné. Nyní se můžete těšit z výsledků svého snažení a veškeré své vlastní oddanosti sami sobě. Máte nyní vše potřebné k investici, které nebudete litovat.


Měsíční horoskop pro Panny:

horoscopeVaše vnitřní krása se začíná plně projevovat také navenek. Máte kolem sebe mnoho lidí, kteří vás obdivují a velmi rádi by dosahovali svých cílů a snů s takovou noblesou a grácií s jakou to umíte jen vy. Nepodceňujte své přednosti a ukažte, co ve vás opravdu je. Jaká krása a hluboká vnitřní moudrost se ve vás ukrývá. Pořád ještě jste naplno neprojevili veškerý svůj potenciál, ještě pořád jste nepoužili všechny své triumfy, které ukrýváte. Zaměřte se nyní sami na sebe a na projevy vlastních předností. Máte jich mnohem více, než si v tuto chvíli uvědomujete.


Měsíční horoskop pro Váhy:

horoscopeDůmyslnost, s jakou se nyní projevujete navenek, v dosahování svých snů vás může na čas opustit. Ale je to důležité, protože člověk musí také odpočívat, nejen tvrdě pracovat a přemýšlet nad tím, jak udělat vše kolem sebe funkční a dokonalé. Protože život je krásný právě pro své nedokonalosti a někdy je úžasné lehnout si uprostřed dne pod peřinu, uvařit si teplý čaj a přečíst si hezkou knihu. Možná si pod tu peřinu rády zalezou také vaše děti a vy jim můžete v tichu předčítat. Život je o dokonalých okamžicích, které si sami dokážete vytvořit. Pokuste se na chvíli zastavit.


Měsíční horoskop pro Štíry:

horoscopeVaše pohodlnost vám nyní leží jako překážka na cestě k úspěchu. Pokuste se na chvíli v mysli zastavit a přemýšlet o tom, co můžete sami pro sebe udělat. Čemu můžete svůj čas a péči věnovat abyste tím byli prospěšní nejen sobě, ale také lidem kolem sebe? Máte tolik síly, máte velké předpoklady k úspěchu a dostatek inteligence. Jen je potřeba častěji tyto zbraně používat a ku prospěchu sebe samých je využívat. Pokud dokážete překonat vlastní pohodlnost a začnete být opravdu aktivní, čeká vás v příštích týdnech mnoho nabídek perspektivních. Jste svým okolím vnímáni jako člověk velmi atraktivní.


Měsíční horoskop pro Střelce:

horoscopeNyní je potřeba ponořit se do svého nitra a do své podstaty. Nenechat předsudky, aby vám určovaly pohled na lidi kolem sebe. Lidé často vypadají jiní, než jsou ve skutečnosti. Nebojte se s lidmi kolem sebe setkávat, dejte jim možnost, je opravdu takové, jací jsou, bez předsudků poznávat. Obohatíte tím především sami sebe, protože poznáte, že vás lidé mohou velmi inspirovat a že pokud zbortíte tu hradbu mezi nimi a vámi, naleznete mnoho nového. Soustřeďte se více na prožitky, které budete s lidmi mít než na to, co vidíte a co si o lidech kolem sebe ze svého úhlu pohledu myslíte. Někdy může být i vaše představa o lidech kolem vás mylná. Dejte jim příležitost a naslouchejte jim.


Měsíční horoskop pro Kozorohy:

horoscopeNyní se potýkáte s únavou a jste velmi vytížení. Udělali jste velký kus práce, který máte za sebou a je potřeba si nyní také odpočinout. Život není jen práce a je potřeba, aby ve vašem životě měla své místo také zábava. Udělejte si čas na lidi kolem sebe, na své přátele a rodinu. Čas utíká a vy se potřebujete zastavit a ujasnit si své vlastní priority, ujasnit si, co je vaším cílem a jak k němu chcete dojít. Chcete životem běžet, jako splašený zajíc? Nebo raději půjdete s rozvahou, úctou k sobě samým a s odvahou? Ujasněte si, co je vaší cestou, tou pravou. Pokuste se chvíli vnímat srdcem a ne hlavou.


Měsíční horoskop pro Vodnáře:

horoscopeOdpočinek a lenošení, tomu se oddáváte nyní. Je potřeba si ujasnit, co chcete dál sami od sebe a zaměřit nyní pozornost sami na sebe. Vše ve vašem životě funguje a není žádných omezení, ale je potřeba se zamyslet nad svými prioritami a nad vlastním sebe sama hodnocením. To, co uděláte sami pro sebe, bude pro vás samotné nakonec tím největším potěšením. Neočekávejte od lidí kolem sebe, že se budou starat o vaše potřeby, nenaříkejte a začněte aktivně jednat. Zadejte si jasný cíl, kterého rychle dosáhnete, máte velkou vnitřní sílu. Jen je potřeba překonat stereotyp spokojenosti, tak jak je nyní nastavený, opustit svoji komfortní zónu a přijmout další výzvu, kterou si sami zvolíte.


Měsíční horoskop pro Ryby:

horoscopePřestaňte svému protějšku náklonnost a lásku jen naznačovat a udělejte gesto, kdy svou lásku ohromíte a získáte a prohloubíte tak propojení vašeho vztahu. Čas věnovaný jeden druhému je to nejcennější, čím se můžeme na světě vzájemně obdarovávat. Přestaňte své city pod slupkou sebe samých schovávat. Pokud nejste ve partnerském vztahu, vyjděte si do společnosti a dívejte se lidem kolem sebe do očí, tak budete mít jistotu, že svou možnost k seznámení nepřehlédnete! Pokud o vztah opravdu stojíte, začněte pro to sami něco dělat a nebojte se flirtovat. Živote je zábava a vy sami musíte chtít svůj život změnit a něco sami pro sebe, nebo pro své milované udělat.

Více na www.hvezdanadeje.cz

Reklama