beran.jpgBERAN: Krásné jarní počasí přináší nová dobrodružství a výzvy. Ty je potřeba brát vážně a byla by škoda je opomíjet, protože pokud nebudete otevření a bdělí, budete se s tím nejlepším pro vás jen míjet. Ujasněte si své sny a své cíle. Nyní je potřeba vnímat co se děje kolem vás, protože vše je nyní dokonale připraveno pro vás. Záleží jen na vás a na vaší odvaze, co bude dál, kolik vlastních snů naplníte. Ale nebojte se, odvahu máte ve své povaze. Vnímejte všechny příležitosti ke svému růstu a ke svému zdokonalování, protože jen to, že často míváte zavřené oči, vám v rozvoji brání. Berte výzvy na vědomí, bez zaváhání.

byk.jpgBÝK: Nesnažte se zeď hlavou prorazit, nesnažte se nikoho mocenskou silou porazit. Udržujte si odstup a pokoru, nezasahujte příliš lidem kolem sebe do jejich soukromí. Soustřeďte se na sebe, a pokud vám něco vadí, nebo se vám nelíbí, nebojujte zlostí. Uvažujte a snažte se bránit sami sebe tak, abyste nikomu neublížili svou tvrdohlavostí. Mějte na paměti, že slušnost, pokora a tolerance je nejlepší cestou k tomu, co chcete vy a neopomíjejte ani tak důležitý úsměv a láskyplné projevy. Pokud zjemníte své chování vůči okolí, pokud dokážete ustoupit a druhé podporovat, budete se vy sami nakonec z toho všeho nejvíce radovat.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: Čeká vás láska, radost a splněná přání. Budete mít vše, co si jen budete přát a nikdo a nic vám nemůže nyní v ničem zabránit. Jen zdraví je potřeba si více chránit. Myslete na své tělo a také na svoji duši. Objímejte se, milujte se a radujte se. Vaše budoucnost je plná překvapení a krásného bytí, nejen nad hlavou, ale také ve vašem srdci vám bude nyní slunce svítit. Pokud si zachováte ten krásný a pozitivní pohled na vše kolem sebe, podpoří vás na cestě andělů plné nebe. Pečujte s láskou o své tělo, hlaďte jej a rozmazlujte, vnímejte, co jíte, cvičte a celkově sami o sebe více pečujte.

rak.jpgRAK: Hleďte před sebe a přemýšlejte nad tím, jak své sny a cíle realizovat. Přestaňte lidi kolem sebe zraňovat. Každý člověk má své chyby, máte je i vy, i když se vám to nelíbí. Tolerujte lidi kolem sebe takové, jací jsou, a vše bude snazší. Svým kritickým přístupem jen děláte si vše těžší. Pracujte na sobě, vzdělávejte se a přijímejte se ve své nedokonalosti, raději hledejte cestu jak prohlubovat své vědomosti a znalosti. Neustále se máte co učit a především kritizovat své okolí se snažte odnaučit. Pokud zmírníte kritiku a bude více ohleduplní, otevřou se před vámi možnosti takové, o kterých mnozí jen sní. Nebojte se, vy nezůstanete poslední. Jen není dobré ke všemu nyní přistupovat jako tvrdý obchodník.

lev.jpgLEV: Tíží vás minulost a i když se snažíte myšlenky na ni potlačovat, neustále vás doprovází. Kamení vám pod nohy hází. Uvolněte se a přijměte vše, co se stalo jako důležité učení. Vezměte si ze všeho ponaučení, ale netrapte se tím, že máte za zády minulosti stín. Důležité je to, jaký postoj k životu máte nyní, že jste pochopili, co je potřeba změnit. Máte před sebou hezkou budoucnost a na tu je potřeba se soustředit, tu je potřeba vnímat. Začněte se namísto obviňování se svými blízkými objímat. Nad krásou okamžiku tady a teď snažte se dojímat. Život je krásný právě proto, že někdy může být tvrdý, krutý nebo bolavý, díky tomu co jste prožili, však můžete mnohé pochopit a získali jste díky své cestě opravdu mnoho té vzácné životní esence, odvahy.

panna.jpgPANNA: Vnímejte příliv požehnání, andělé jsou neustále s vámi. Nyní budete velmi kreativní, výkonní a aktivní. Naplníte své sny i přání, máte kolem sebe mnoho lidí, přátel, rodinu, kteří o vás nepochybují. Všichni vás obdivují a milují. Proto milujte a obdivujte také sami sebe, pochvalte se a těšte se sami ze sebe. Sebeláska a sebepřijetí, objetí od partnerů, od dětí. To je opravdový boží dar a požehnání. Zastavte se a vnímejte tu krásu, jste v poslední době jako splašený kůň, který bez ustání vpřed uhání. Zastavte se a začněte vše vnímat všemi smysly, protože mnohá vaše přesvědčení a vaše hodnoty nemusí být vnímány správně. Možná váš kůň uhání tam, kde si myslíte, že je to správně. Ale je to místo, kam vás ve skutečnosti srdce táhne?

vahy.jpgVÁHY: Kontaktujte lidi, kteří čekají na vaše zavolání. Vnímejte, že jsou lidé, kteří jsou s vámi rádi. Dejte lidem kolem sebe svoji pozornost. Navštěvujte své přátele, rodinu i bývalé spolupracovníky. Věnujte se komunikaci s nimi a obdarovávejte je svou pozorností. Máte kolem sebe mnoho přátel a lidí, kteří vás ani ve zlém neopustí. Poděkujte všem, které máte rádi ať je to rodina, nebo kamarádi. Kdybyste neměli podporu kolem sebe, nikdy byste nebyli tam, kde jste nyní a nyní máte příležitost všem poděkovat a oslavit všechny ty krásné jarní dny právě s nimi. Dosáhli jste mnohých svých snů a cílů, a pokud chcete pocítit opravdové a hluboké uspokojení z vykonané práce, poděkujte všem, kteří vás podpořili a neváhejte je obdarovat, protože jedině tak mohou se všechny energie dávání a přijímání vyrovnat.

stir.jpgŠTÍR: Nyní neustále dostáváte znamení, že je potřeba se zastavit a zamyslet se sami nad sebou. Dějí se vám zvláštní věci a vy si často připadáte jako uzavření v těsné krabici. Uvolněte se a důvěřujte lidem kolem sebe. Máte kolem sebe mnoho lidí, kterým na vás záleží. Pokud si dokážete říct o pomoc, shodíte mnohá závaží. Vězte, že láska a tolerance, pozornost a věrnost, na tom opravdu záleží. Buďte shovívaví a nebuďte egoističtí. Ubližujete tím jen sami sobě, zastavte se a uvědomte si, že ne vždy musíte mít pravdu právě vy. Tím otevřete poklop krabice, ve které jste právě zavřeni. Otevře se před vámi mnohem krásnější a pestřejší svět. Vše bude jako v pohádce a vy nakonec sami zjistíte, že nepotřebujete mít neustále kontrolu a vedení. Že odevzdat se kráse života samotného, přináší nejvyšší úroveň rozradostnění.

strelec.jpgSTŘELEC: Příroda je nyní vaše nejlepší přítelkyně. Uvolněte se, vdechujte čistý vzduch a vykliďte si všechna zákoutí, sklepy, půdy a skříně. Pokud budete pohodlní, bude kolem vás starý nepořádek tlít, proto je dobré si nyní kolem sebe pořádek udělat a sami v sobě si uklidit. Objímejte stromy, hleďte na nebe a uvědomte si, co vlastně očekáváte sami od sebe. Co chcete udělat, co chcete změnit, nebo zda dokážete sami sebe opravdu ocenit. Buďte hodní sami na sebe, rozmazlujte se a pečujte o sebe. Dělejte to, co máte rádi, říkejte to, co říkat chcete, oblékejte se tak, jak sami potřebujete. Uvědomění, že nikomu druhému nic do vašeho žití není, přinese mnohá uvolnění. Záleží na vašich pocitech, ne na veřejném mínění.

kozoroh.jpgKOZOROH: Krásné dny plné slunce a mnoho radosti. Rozpuštěny budou všechny vaše starosti. Dozráli jste, pochopili jste co je důležité a již víte, že jste to jen vy sami, kteří můžete vše dělat složité. Uvolnění a důvěra v to, že vše je přesně tak, jak má to být vám pomůže pohodlně a v radosti žít. Pomáhejte lidem kolem sebe, obdarovávejte a mějte soucit s lidmi, kteří pomoc potřebují. Máte dostatek všeho a tím, že budete dávat, budete zpět mnohem více dostávat. Pokud začnete být opravdu prospěšní, budete také velmi ve svém životě úspěšní. Dávejte vše, co můžete, vše co nepotřebujete, rozdávejte. Život je plný hojnosti a požehnání a vy již nikdy nevracejte se k nářkům a žehrání. Opustit roli oběti je to nejkrásnější, čím jste mohli sami sebe obdarovat, nyní můžete jen sami sobě za to, kde jste, poděkovat.

vodnar.jpgVODNÁŘ: Hledejte souvislosti, vnímejte co se kolem vás děje. Všechno se vším souvisí. Pokud najdete cestu sami k sobě, dokážete také lidi kolem sebe potěšit. Provětrejte kolem sebe dusné ovzduší. Promluvte si s lidmi, se kterými si třeba nerozumíte. Pokud budete mít srdce láskou otevřené, vezte, že porozumíte. Objímejte, milujte a dávejte. Nebuďte uzavření, protože pak budete si připadat opuštění. Nebojte se přijít a říkat lidem, že je máte rádi. A nezáleží na to, zda jsou to vaše drahé polovičky, děti, nebo vaši kamarádi. Všichni si zaslouží být milováni. Láska je lékem na všechny bolesti, uzdraví vaše vztahy, otevře vám bránu opravdové hojnosti. Láska může rozpustit všechny obavy a pochybnosti. Chápete souvislosti?

ryby.jpgRYBY: Přijde nabídka, která se neodmítá. Budete se v euforii a v radosti zmítat. Ujasněte si, co jste ochotni pro své sny obětovat a nebojte se svého vlastního pohodlí vzdát, protože nakonec nebudete litovat. Budete úspěšní ve svém konání, budete mít radost sami ze sebe, budete dobře prosperovat. Soustřeďte se na sebe nyní a nedovolte nikomu, aby vaše přání a postoj jakkoliv měnil. Jste tu sami za sebe, jste za sebe zodpovědní a není dobré podléhat názorům svého okolí a ty své poslouchat až jako poslední. Máte dobrý úsudek i dobré období, tak se nebojte a investujte sami do sebe. Bude se vám dařit vše, pro co se sami rozhodnete, ale pokud budete více poslouchat lidi kolem sebe, svůj vlastní cíl ani osud nenaplníte. Již sami sobě uvěříte?

Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit